Pierwsi artyści Tauron Nowa Muzyka 2017

Wydarzenie

Poznaliśmy dziś pierwszą część line-upu przyszłorocznej edycji katowickiego festiwalu Tauron Nowa Muzyka! Zobacz kto wystąpi!

Didżejki techno, dźwiękowi eksperymentatorzy, raperzy oraz ekscentryczne zespoły jazzowe i rockowe zagrają w drugi weekend lipca w Katowicach. To nie pomyłka – od 2017 roku festiwal Tauron Nowa Muzyka będzie odbywał się w lipcu, a nie jak dotychczas, w połowie sierpnia.
Pierwsi ogłoszeni artyści 12. Edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka to: Christian Löffler + Mohna (a/v live), Gang Gang Dance, Fisz Emade Tworzywo, Porter Ricks, Thomas Brinkmann, Food i Hilde Marie Holsen, Paula Temple, Dr. Rubinstein oraz Ten Typ Mes.
Christian Löffler
Mamy nadzieję, że 12. edycja będzie jak dotąd największym sukcesem festiwalu. Zaprosiliśmy intrygujących, świeżych artystów, którzy z pewnością dostarczą nam równie niezapomnianych wrażeń, co sierpniowy set Robaga Wruhme, czy przejmujący koncert Lubomyra Melnyka w sali NOSPR. Zapraszam w lipcu do Katowic! – mówi Adam Godziek, jeden z organizatorów i pomysłodawców festiwalu.
Na Biletomat.pl trwa sprzedaż biletów na festiwal Tauron Nowa Muzyka 2017. Karnety dwudniowe można nabyć w promocyjnej cenie 180 zł tylko do końca listopada. Karnety czterodniowe w cenie 300 zł będą dostępne do końca grudnia.
Zobacz też:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →