Szybko i mocno, czyli Partiboi69 wystąpi w Sopocie

Eventpromo
Partiboi69

16 listopada w sopockim klubie Sfinks700 wystąpi Partiboi69. DJ zagościł w Polsce na dłużej - dopiero co zagrał set we wrocławskim Transformatorze. Teraz zapowiada się kolejna impreza. Tym razem zabawa szykuje się dla mieszkańców Trójmiasta.

Patriboi69 – prowokacja na całego?

Partiboi69 to australijski DJ, który nie tylko tworzy niesamowitą i taneczną elektronikę, ale też szokuje. Mimo swojego zabawnego wizerunku, jego ghetto house’owe dźwięki i mocne gabbery znalazły sobie fanów na całym świecie. Jak widać również w Polsce Partiboi69 ma rzeszę swoich fanów. Niedawno występował we wrocławskim Transformatorze, a już niebawem zawita do Sopotu. Usłyszymy go 16 listopada w sopockim klubie Sfinks700.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To, co szokuje najbardziej, to wcale nie muzyka, a wyjątkowy styl DJa. Artysta znany jest z charakterystycznych retro „szybkich” okularów, a także ubioru rodem z lat 90. Całość jego wizerunku dopełniają klipy – karykaturalnie zabawne, wykonane w stylu filmów nagrywanych na kasetach VHS.

Partiboi69 swoją sławę częściowo zawdzięcza selekcji, a częściowo tej zbudowanej wokół siebie kreacji. Prowadzony przez niego kanał, bo tak, jest on też youtuberem, ma aż 63 tysiące subskrybentów. Musicie zajrzeć na jego YouTube’a, uśmiech na twarzy gwarantowany.

Partiboi69

Partiboi w Sfinks700 – bilety

W sprzedaży są już dostępne bilety na to wydarzenie. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Wejściówki możecie kupić za 25 zł. Fani ghetto house’ów, do zobaczenia w Sopocie!

Partiboi Sfinks700

Partiboi69 - Sfinks700, Sopot | 16.11.2019

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →