Szum & Fykes – „Berave”. Doświadczeni artyści z debiutancką epką

News
Szum & Fykes

Nie słyszeliście jeszcze o Szum & Fykes? To pora się zapoznać. Zwłaszcza, jeśli odczuwaliście ostatnio tęsknotę za synth popowymi brzmieniami.

Szum & Fykes. Nowy projekt, doświadczeni artyści

Szum & Fykes to duet wokalno-producencki, za którym kryją się panowie Mariusz Szuplewsk (DJ SZUM) i Krzysztof Fajks. Brzmi znajomo? Owszem, bo muzyków możecie kojarzyć z innych projektów, z którymi zjeździli praktycznie całą imprezową mapę Polski. Znani z takich formacji jak AXMusique, Pink Bazooka, RDKillers, Primitivo czy Bauagan artyści niedawno wypuścili niezwykle ciekawy materiał.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Szum & Fykes – Berave – tracklista

Berave to złożona z 4 utworów epka eksplorująca brzmienia, które kojarzyć się mogą z muzyką Depeche Mode o jeszcze bardziej wyrazistej sekcji rytmicznej ubarwionej pełną gamą syntezatorowych brzmień . Energiczne, świeże, taneczne rytmy uciekające od schematu 4 na 4. Tak najlepiej określić to co wydarzyło się na tym wydawnictwie. Tracklista prezentuje się w następujący sposób:

Szum & Fykes Berave EP
1. Berave
2. Bladewalk
3. Bridges Burn
4. Bury Me

Szum & Fykes. Dalsze plany wydawnicze

Wydana tej jesieni epka to zaledwie preludium. Panowie donoszą, że już niedługo usłyszymy kolejne kawałki sygnowane nazwą ich nowego projektu. W planach również teledyski do każdego z wypuszczonych numerów. Zapowiada się nie lada gratka dla fanów taneczno-wokalnych brzmień. Tymczasem zostawiamy was z pierwszą wizualizacją do tytułowego utworu Berave.

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →