Szum & Fykes powracają z kolejną EPką. Słuchamy „Take”

Szum & Fykes powracają. Duet ukończył pracę nad nowym materiałem i zaserwował nam kolejną dawkę wokalnej elektroniki. Słuchamy Take EP.

Kolejny epizod muzycznej opowieści weteranów

Jeszcze w grudniu ubiegłego roku pisaliśmy o debiutanckim EP Szum & Fykes. Wtedy to, doświadczeni muzycy – Mariusz Szuplewsk (DJ SZUM) i Krzysztof Fajks postanowili powołać do życia nowy projekt i podzielić się jego pierwszym dziełem jakim był mini-album Berave. 

Szum & Fykes – Bladewalk

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Panowie, których twórczość możecie kojarzyć z takich projektów, jak chociażby: AXMusiquePink BazookaRDKillersPrimitivo czy Bauagan, postanowili jakiś czas temu uraczyć nas kolejną porcją muzyki. W sieci pojawiło się drugie EP formacji zatytułowane Take.

Szum & Fykes – nowe EP – Take

Najnowsze dzieło wokalno-producenckiego duetu składa się z 4 kompozycji, które razem dają nam ponad 25 minut muzycznej przechadzki wgłąb świata dźwięków Mariusza i Krzysztofa. Take to niezwykle żywy twór, przepełniony doskonale współgrającymi tanecznymi beatami z odrobiną melancholijnych linii wokalnych.

Jeśli poszukujecie muzyki, która sprawi, że Wasza noga przypomni sobie, jak tupało się w rytmach parkietowych hitów to dobrze trafiliście. Najnowsze dzieło Szum & Fykes to doskonała fuzja klubowej dynamiki z poetyką współczesnego elektro-popu. Polecam Waszej uwadze!

Szym & Fykes – Take EPPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →