Szum & Fykes z nowym, niezwykle intensywnym teledyskiem

News

Szum & Fykes od jakiegoś czasu rozpieszczają polskich fanów synth-popowych rytmów. Właśnie do sieci trafił kolejny teledysk duetu. Panowie powracają z niezwykle intensywnym i pełnym emocji obrazem.

Szum & Fykes – dwie EPki i kolejne klipy

Trzeba przyznać, że Panowie Mariusz Szuplewski (DJ SZUM) i Krzysztof Fajks mają ostatnio ręce pełne roboty. W przeciągu ostatniego półrocza weterani produkcji wypuścili dwie doskonałe EPki – debiutancki mini-album Berave i kwietniowe Take. Obie produkcje to miód na uszy dla wielbicieli elektroniki, w której pulsujące bity i niskie wokale wyznaczają taneczne ramy.

Szum & Fykes –Bladewalk

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Duet nie próżnuje również jeśli chodzi o teledyski. Tak jak zapowiadali tak robią – jest ich coraz więcej. Dziś odbyła się premiera najnowszego wideo, a zarazem najlepszego klipu w moim odczuciu, jaki zaprezentowała nam dotychczas formacja.

Szum & Fykes – nowy teledysk – Bury Me 

Obraz jest dopełnieniem wizji artystycznej kawałka Bury Me pochodzącego z debiutanckiego EP. Panowie stwierdzili, że realizacja wizualizacji akurat do tego utworu będzie priorytetem. I na bardzo dobre im to wyszło!

Teledysk to przepełniona subtelnościami historia miłosnej schadzki dwójki młodych ludzi. Twórcom chodziło, aby w jak najbardziej wiarygodny sposób oddać relację kochających się partnerów i nasycić ją do cna emocjonalnością w niej zawartą. W wyniku dostajemy obraz, który balansuje na granicy poczucia komfortu odbiorcy, utrzymując w nim poczucie delikatnego, ale bardzo satysfakcjonującego niesmaku.

Klip został zrealizowany we współpracy z Krzysztofem Kujawskim, domem produkcyjnym Pełną Gębą i New Motion oraz Studiem Praga. Warto zaznaczyć, że film jest kręcony techniką mastershot – nie uświadczymy w nim żadnego cięcia. Co nadaje mu jeszcze większej intensywności. Piękna lektura audiowizualna na weekend!

Szum & Fykes – Bury Me

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →