Zostań producentem! Wygraj miejsce w szkole Kuby Sojki i Bartosza Marka Sztandara – KONKURS

Konkurs

Chcesz stworzyć swój pierwszy kawałek? Nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w konkursie organizowanym przez Muno.pl oraz katowicką szkołę produkcji muzyki elektronicznej Sekwencja i wygraj miejsce na kursie!

Kilka dni temu w Katowicach ruszyła pierwsza w Polsce, zorganizowana z tak dużym rozmachem szkoła produkcji muzyki elektronicznej. Za Sekwencją stoją Kuba Sojka, jeden z topowych polskich producentów oraz Bartosz Marek Sztandar – 1 z 3 certyfikowanych trenerów Abletona w Polsce.


Kuba Sojka i Bartosz Marek Sztandar

W ramach otwarcia, Sekwencja zorganizowała serię darmowych warsztatów. Zainteresowanie było ogromne, wszystkie wolne miejsca rozeszły się w kilka dni. Szkoła rusza z oficjalnymi, płatnymi zajęciami już 20 kwietnia.
Obecnie w ofercie są dostępne 4 kursy:
– Ableton Live: Od podstaw do pierwszego utworu (kurs dla początkujących)
– Miks: Wszystko co chciałeś wiedzieć na temat miksu, ale bałeś się zapytać
– Mastering: „To się poprawi w masteringu” – czyli obalamy mity i zabobony
– Native Instruments: Synteza i Sampling
Muno.pl objęło patronatem działania szkoły Sekwencja i wraz z nią przygotowaliśmy konkurs dla ambitnych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w świecie produkcji muzyki elektronicznej. Nagrodą jest miejsce na zajęciach, odbywających się w Katowicach w każdy poniedziałek i środę od 20 kwietnia do 8 lipca pt. „Ableton Live: Od podstaw do pierwszego utworu (kurs dla początkujących)„. Szczegóły tego szkolenia znajdziecie tutaj.

KONKURS

Aby mieć szansę na zdobycie miejsca na kursie (wartość nagrody: 900 zł), polub tego newsa (przycisk Lubię to! nad zdjęciem głównym) i wykonaj poniższe zadanie:
Opisz w kilku zdaniach pomysł na swój pierwszy utwór, który chcesz stworzyć w szkole Kuby Sojki i Bartosza Marka Sztandara.
Odpowiedzi należy przesłać na adres [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz loginem na Muno.pl. Rozwiązanie konkursu nastąpi 17.04.2015 o 15:00.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Więcej szczegółów o szkole Sekwencja: sekwencjalive.com

Kurs w szkole Sekwencja wygrywa: olszuu
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →