Surgeon odsłania kulisy występu u Lady Gagi

News

Występ Lady Gagi doczekał się niezwykłego supportu. Podczas jednego z koncertów trasy ArtRave przed gwiazdą pop wystąpił weteran muzyki techno - Surgeon. Jak do tego doszło?

Każdy fan surowych brzmień z pewnością śledzi od lat wydawnictwa legendarnego już Surgeona. Undergroundowe techno w wydaniu „Chirurga” ukazuje się już od dwóch dekad i to nakładem takich wytwórni jak Tresor, Soma czy jego własnej Dynamic Tension Records. Artysta wyznaczający trendy w podziemnym świecie ostatnio wystąpił przed koncertem Lady Gagi. Zrobił to ramię w ramię ze stałym supportem ikony popu, którym jest Lady Starlight.

Surgeon wyjaśnił kulisy tego wydarzenia w wywiadzie dla Bloc Weekend. Anthony poznał Starlight po koncercie Gagi w Birmingham, gdzie był bardzo zaskoczony jej techno live actem oraz tym, że podała nazwisko Surgeona jako swoją inspirację. Oboje od razu znaleźli wspólny język i zaplanowali wspólny występ.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

– Oczywiście wiedzieliśmy, że zaskoczymy ludzi. To jest tak absurdalne, że nigdy nie wyobraziłbym sobie czegoś takiego zanim się poznaliśmy. Kiedy wszechświat dał mi taki wielki znak, musiałem zwrócić uwagę – podsumowuje Surgeon.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →