Storm Queen po ośmiu latach ciszy wydał nowy singiel

News
Storm Queen powraca

House'owo roztańczony For A Fool prosto od Storm Queen jest już dostępny w sieci.

Storm Queen powraca

Morgan Geist wskrzesił do życia swój projekt, który swojego czasu zyskał sporą popularność dzięki kawałkowi Look Right Through. Track zremiksował m.in. Marc Kinchen, a utwór znalazł się na szczycie brytyjskich list przebojów i ostatecznie pokrył się platyną. Na serwisie YouTube, Look Right Through ma grubo ponad 26 mln wyświetleń.

Singiel For A Fool, który właśnie został wydany, składa się z wersji radiowej i wersji rozszerzonej. Jest to pierwszy utwór Storm Queen od 2013 roku. Na wokalu usłyszmy wieloletniego współpracownika GeistaDamona C. Scotta. Utwór zanurzony jest w house’owych klimatach z nieśmiałymi przebłyskami deep house’u. Możecie go przesłuchać poniżej.

Storm Queen – For A Fool

Storm Queen – niezapomniany projekt Morgana Geista

Morgan Geist z Wayne w New Jersey jest amerykańskim producentem muzycznym, autorem tekstów i DJ-em. Rósł wraz z dźwiękiem takich bohaterów syntezatorów, jak Devo czy New Order obok wczesnego hip-hopu, jazzu i soundtracków hinduskich filmów z lat 60. Swój pierwszy singiel zrealizował na 12-sto calówce w wytwórni Matamorphic. Morgan założył też swój własny label Environ, poświęcony disco, techno i soulowi, a nawet więcej: łączeniu tych wszystkich gatunków w jedno.

Oprócz projektu SQ, muzyk zasila również swoją osobą brooklyński duetu house i nu-disco, Metro Area. Morgan remiksował kawałki wielu znanych artystów w tym The Rapture, Franza Ferdinanda i Telexa.

Storm Queen – Look Right Through 

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Jakub Żoczek (Dungeon Beats): „Najważniejsze to mieć otwartą głowę” – wywiad

5 lutego 2021
Storm Queen po ośmiu latach ciszy wydał nowy singiel

Sold out w dwie minuty, czyli o sukcesie najnowszego EP Rene Wise & Rødhåda

5 lutego 2021
Storm Queen po ośmiu latach ciszy wydał nowy singiel

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.