Storm Queen po ośmiu latach ciszy wydał nowy singiel

News
Storm Queen powraca

House'owo roztańczony For A Fool prosto od Storm Queen jest już dostępny w sieci.

Storm Queen powraca

Morgan Geist wskrzesił do życia swój projekt, który swojego czasu zyskał sporą popularność dzięki kawałkowi Look Right Through. Track zremiksował m.in. Marc Kinchen, a utwór znalazł się na szczycie brytyjskich list przebojów i ostatecznie pokrył się platyną. Na serwisie YouTube, Look Right Through ma grubo ponad 26 mln wyświetleń.

Singiel For A Fool, który właśnie został wydany, składa się z wersji radiowej i wersji rozszerzonej. Jest to pierwszy utwór Storm Queen od 2013 roku. Na wokalu usłyszmy wieloletniego współpracownika GeistaDamona C. Scotta. Utwór zanurzony jest w house’owych klimatach z nieśmiałymi przebłyskami deep house’u. Możecie go przesłuchać poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Storm Queen – For A Fool

Storm Queen – niezapomniany projekt Morgana Geista

Morgan Geist z Wayne w New Jersey jest amerykańskim producentem muzycznym, autorem tekstów i DJ-em. Rósł wraz z dźwiękiem takich bohaterów syntezatorów, jak Devo czy New Order obok wczesnego hip-hopu, jazzu i soundtracków hinduskich filmów z lat 60. Swój pierwszy singiel zrealizował na 12-sto calówce w wytwórni Matamorphic. Morgan założył też swój własny label Environ, poświęcony disco, techno i soulowi, a nawet więcej: łączeniu tych wszystkich gatunków w jedno.

Oprócz projektu SQ, muzyk zasila również swoją osobą brooklyński duetu house i nu-disco, Metro Area. Morgan remiksował kawałki wielu znanych artystów w tym The Rapture, Franza Ferdinanda i Telexa.

Storm Queen – Look Right Through 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →