Stanton Warriors na Bass Planet w Warszawie

1 020
Eventpromo
Stanton Warriors na Bass Planet w Warszawie

Już w listopadzie odbędzie się kolejna edycja imprezy Bass Planet Showcase. Od ponad dekady cykl gromadzi tysiące fanów basowych brzmień. Szukacie miejsca, żeby się wytańczyć? Nie może Was tam zabraknąć.

Bass Planet Showcase – Stanton Warriors

Gwiazdą tegorocznej edycji Bass Planet Showcase będzie Stanton Warriors, czyli brytyjskie duo specjalizujące się w breakbeacie i energetycznych basowych dropach. Muzycy swój największy sukces zawdzięczają krążkowi Stanton Session Vol. 3, który jest ich najlepiej sprzedającym się albumem.

Na secie Stanton Warriors usłyszycie nie tylko autorskie produkcje, ale też remixy kultowych już utworów, takich jak Feel Good Inc. Gorillaz czy Demons Fatboy Slim’a.

Stanton Warriors – Get Up ft. Ruby Goe & Hollywood Holt

Chłopacy na swoim koncie mają występy na światowej klasy festiwalach,. Grali na nielegalnych rave’ach w Detroit, Coachelli, Glastonbury, Burning Man czy Ultra. Duet uderza w inne strony elektroniki, daleko im do techno demonów, co nie znaczy, że nie potrafią rozbujać tłumu do tańca. Będziecie mieli okazję to sprawdzić podczas pierwszego w warszawskim klubie Poziomy, oficjalnego Showcase’u Bass Planet.

Bass Planet Showcase 2019 – line up

Obok gwiazdy wieczoru, na deskach staną reprezentanci kolektywu Bass Planet. Słoneczne, house’owe basy będą towarzyszyć imprezowiczom przez całą noc.

Line-up:

STANTON WARRIORS
LAST ROBOTS
NEGATIV
SOUNDFELLAS
AGNIESZKA MUTKE
CHERRY aka BREAKnTUNE
LUKE WEEDSMOKER
GRZESLAW
CHERRY LIGHTSHOW

Cherry aka BreakNtune – Alter Ego

Bass Planet Showcase 2019 – bilety

Bilety na wydarzenie są już w sprzedaży, możecie je kupić na stronie Biletomat.pl. Fani bassu, widzimy się 29 listopada w Poziomach! Impreza startuje o 21:00.

Bass Planet

Bass Planet Showcase | 29 listopada | Warszawa

Biletomat.pl
od 25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.