Elektrowkręta obchodzi 5. urodziny

323
Eventpromo
Elektrowkręta 5. urodziny

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny Elektrowkręty. Kolektyw będzie świętował w warszawskich Poziomach 5. rocznicę swojej działalności.

Elektrowkręta – 5. rocznica działalności

Elektrowkręta to kolektyw założony 21 stycznia 2015 roku. Twór powstały z miłości do muzyki i w celu jej szerzenia. Jego działalność koncentruje się wokół aktywności promotorskiej związanej z szeroko rozumianą elektroniką. Ekipa ma na swoim koncie dziesiątki zorganizowanych imprez firmowanych swoją marką. Jeśli zastanawiacie się, komu zawdzięczacie występ Eda Rusha w Polsce, to właśnie poznaliście odpowiedź.Warto wspomnieć również o nadchodzącym występie Audio, o którym więcej pisaliśmy tutaj.

Elektrowkręta to sprawnie działający kolektyw dostarczający i promujący najważniejsze imprezy w Polsce.

Elektrowkręta – urodzinowa impreza

Z okazji piątej rocznicy swojej działalności, Elektrowkręta przygotowała dla nas coś specjalnego. Urodzinowa impreza odbędzie się pod koniec lutego i podzielona została na dwie sceny serwujące różną gatunkowo muzykę. Na pierwszej z nich usłyszymy rodzimych wyjadaczy sceny techno. Zagrają: aetha i rraph z vultur, stołeczni weterani Sienn i Szmer, oraz reprezentanci poznańskiego kolektywu Technokracja: spete i impakt.

Druga scena to prawdziwa gratka dla miłośników drum’n’ bassu: Snake, Domin, Shandrill, Ireneusz Tolak oraz InfraState. Ten line-up to niezwykle niebezpieczna mieszanka, która grozić może pożarem parkietu!

5. urodziny Elektrowkręty w Warszawie – data, bilety

Impreza odbędzie się 22 lutego w warszawskim klubie Poziomy. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

5 URODZINY ELEKTROWKRĘTY | 22.02.2020

Biletomat.pl
od 20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.