Audio gościem Elektrowkręty w Warszawie

Eventpromo
Audio w Warszawie Elektrowkręta

Elektrowkręta zaprasza na kolejną imprezę. Tym razem w ramach cyklu usłyszymy weterana sceny drum'n'bass - Audio.

Audio – ucieleśnienie d’n’b

Audio to muzyk, który swoja karierę muzyczną rozpoczął już przeszło 15 lat temu. Na swoim koncie ma 4 albumy studyjne i niezliczoną ilość EPek oraz singli. Jego produkcje wydawane były nakładem takich wydawnictw jak Ram Records, Blackout Music czy Virus Recordings. Dziś śmiało można określić go jednym z najciekawszych producentów w swoim gatunku.

Audio na Trident Festival 2017

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

O skali jego produkcji dobitnie świadczy popularność jego muzyki. Swego czasu kawałkowi Headroom udało się przerwać dominację utworów Avicciego w rankingu Beatport’u na 13 tygodni, co stanowi nie lada wyczyn! Zdaję sobie sprawę, że porównanie do tego artysty może zdawać się nie na miejscu, ale chodzi o pokazanie oddziaływania Audio na branżę muzyczną i podkreślenie niebywałej mocy rażenia utworów tego doświadczonego artysty.

Audio – Headroom

Audio to artysta znany nie tylko ze swojej solowej twórczości. Wraz ze swym przyjacielem Edem Rushem współtworzył duet Killbox, który na długo wstrząsnął sceną drum’n’bass. Twórczość tych panów odcisnęła silne piętno na producentach poruszających się w tym gatunku.

Killbox na Rampage Open Air 2019

Elektrowkręta pres. AUDIO, Warszawa, Poziomy, 8 luty – bilety

Audio będziemy mogli usłyszeć na imprezie firmowanej logiem Elektrowkręty już 8 lutego w warszawskim klubie Poziomy. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

ELEKTROWKRĘTA PRES. AUDIO [UK] - WARSZAWA

Biletomat.pl
od 35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →