Śniadanie, kawa i taniec – Technoranek zawita do Wrocławia

Eventpromo
technoranek w transformatorze

Sposób na perfekcyjne rozpoczęcie dnia? Pożywne śniadanie, aromatyczna kawa, pogaduchy z najbliższymi, dobra muzyka i odrobina ruchu. Wszystko to znajdziemy na kolejnej edycji Technoranka, tym razem w stolicy Dolnego Śląska.

Technoranek. Rano… tańcz, nie biegaj!

Technoranek to poranne imprezy techno połączone ze śniadaniem, przeważnie w środku tygodnia – przed pracą, przed zajęciami. Najbliższa edycja odbędzie się w kultowym, klubowym punkcie WrocławiaTransformatorze. Bramy zostaną otwarte 11 grudnia od godziny 7:00, całość odbywać się będzie do 10:00 – w tym czasie usłyszymy dwa sety od lokalnych dj’ów.

technoranek wrocław

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Technoranek – najlepsi polscy DJ’s

W historii Technoranka przewinęła się cała masa najlepszych polskich dj’ów. Wystąpili m.in Violent, Mal, Essence, Michał Wolski, Michał Jabłoński, GEM czy Truant.

Tym razem za stronę muzyczną odpowiadać będzie Michał Macewicz – reprezentant kolektywu SLAP, który dał się poznać na lokalnym podwórku jako jeden z najlepszych technicznych graczy w stawce. Towarzyszyć mu będzie Wix Collina – ojciec założyciel Zajezdni – ekipy odpowiedzialnej za najmocniejsze granie w mieście.

Michał Macewicz na Watergate Records Showcase

Technoranek, 11 grudnia, Transformator – rozpocznij dzień z techno

Pustym brzuchem zaopiekują się pyszne sandwiche od Mo’jo Sandwiches, kawosze zaś smakować będą dobroci od Kofeina by Incognito.

Super pomysł na rozpoczęcie środy, prawda? Zapraszamy!

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →