Śniadanie, kawa i taniec – Technoranek zawita do Wrocławia

Eventpromo
technoranek w transformatorze

Sposób na perfekcyjne rozpoczęcie dnia? Pożywne śniadanie, aromatyczna kawa, pogaduchy z najbliższymi, dobra muzyka i odrobina ruchu. Wszystko to znajdziemy na kolejnej edycji Technoranka, tym razem w stolicy Dolnego Śląska.

Technoranek. Rano… tańcz, nie biegaj!

Technoranek to poranne imprezy techno połączone ze śniadaniem, przeważnie w środku tygodnia – przed pracą, przed zajęciami. Najbliższa edycja odbędzie się w kultowym, klubowym punkcie WrocławiaTransformatorze. Bramy zostaną otwarte 11 grudnia od godziny 7:00, całość odbywać się będzie do 10:00 – w tym czasie usłyszymy dwa sety od lokalnych dj’ów.

technoranek wrocław

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Technoranek – najlepsi polscy DJ’s

W historii Technoranka przewinęła się cała masa najlepszych polskich dj’ów. Wystąpili m.in Violent, Mal, Essence, Michał Wolski, Michał Jabłoński, GEM czy Truant.

Tym razem za stronę muzyczną odpowiadać będzie Michał Macewicz – reprezentant kolektywu SLAP, który dał się poznać na lokalnym podwórku jako jeden z najlepszych technicznych graczy w stawce. Towarzyszyć mu będzie Wix Collina – ojciec założyciel Zajezdni – ekipy odpowiedzialnej za najmocniejsze granie w mieście.

Michał Macewicz na Watergate Records Showcase

Technoranek, 11 grudnia, Transformator – rozpocznij dzień z techno

Pustym brzuchem zaopiekują się pyszne sandwiche od Mo’jo Sandwiches, kawosze zaś smakować będą dobroci od Kofeina by Incognito.

Super pomysł na rozpoczęcie środy, prawda? Zapraszamy!

Polub muno.pl na Facebooku:

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →