Gwiazdy Defected w nowym klubie w Warszawie – BILETY

Wydarzenie

14 i 15 października odbędą się imprezy openingowe nowego klubu w Warszawie - Showcase. W sobotę wystąpią artyści mocno związani ze słynną wytwórnią Defected.

Showcase to nowy lokal w Warszawie, choć w miejscu dobrze znanym stołecznym klubowiczom. Pod adresem Żurawia 32/34 do niedawna mieścił się klub 55. Za kilkanaście dni odbędą się pierwsze imprezy pod nowym szyldem.
Włodarze zapewniają, że w Showcase rządzić będzie muzyka house, dlatego na oficjalnym otwarciu wystąpią artyści mocno związani ze słynną wytwórnią Defected. Zagrają Simon Dunmore, czyli sam boss labela, oraz The Shapeshifters, twórcy hymnów „Lola’s Theme” i „Back To Basics”. Impreza z gwiazdami Defected odbędzie się w sobotę, 8 października, a bilety na nią możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

The Shapeshifters
Sobota nie będzie jednak pierwszym dniem funkcjonowania klubu Showcase, bo osoby posiadające zaproszenia będą mogły w piątek posłuchać m.in. duetu Karol XVII & MB Valence. Wejściówki na pre-opening będą do zdobycia na profilach klubu na Facebooku i Instagramie.
Więcej informacji:


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →