Inner City i Idris Elba z nowym singlem we współpracy z Defected

News
Inner City i Idris Elba

Inner City - legendarne, klasyczne techno-house'owe przedsięwzięcie rodem z Detroit powstało w  1987 roku. Pół roku temu wydali nowy album, a 5 lutego w londyńskim Defected wypuszczą singla, na którym  towarzyszy im artysta, aktor i DJ  - Idris Elba.

Reprezentując Detroit 1987-2020

Pierwotny trzon Inner City tworzyli Kevin Saunderson i wokalistka Paris Grey. Grupa dorobiła się trzech albumów studyjnych i trzech z remiksami oraz kilku ponadczasowych klasyków. Takie utwory, jak Big Fun i Good Life, Pennies From Heaven i Hallelujah pojawiały się na setkach składanek na całym świecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

We All Move Together – SP i LP

Wydarzeniem wakacji 2020 było wydanie zupełnie nowego longplaya – po 30 latach przerwy! Pierwszym i zarazem tytułowym singlem z nowej płyty było marszowe, poruszające w antyrasistowskiej wymowie We All Move Together. Na dodatek – okraszone wybitnym teledyskiem.

Inner City & Idris Elba (Feat. Detroit Will Breathe) – We All Move Together

DEFECTED RECORDS – in da (new) house

Wczoraj, słynna londyńska wytwórnia Defected , która właśnie przeniosła się do nowej siedziby (i partnerowała 24-godzinnemu streamowi DJ-a EZ w ostatni weekend),  ogłosiła, że DJ i aktor  Idris Elba ponownie połączy siły z Inner City, aby wydać wspólny debiut No More Looking Back.

Urodzony i wychowany w Londynie DJ i aktor nawiązał współpracę studyjną z legendarnym Inner City. Jej liderami są obecnie pionier techno Kevin Saunderson i jego syn Dantiez, a także najnowsza członkini grupy, wokalistka Steffanie Christi’an. Z mocnym house’owym basem, ekspresyjnymi akordami fortepianu i strzelistymi padami, aksamitny wokal artystki dopełnia płytę duszą i emocjami.

Track był początkowo zaprezentowany na Defected Virtual Festival. Od tego czasu został obejrzany ponad milion razy, pojawił się też podczas sylwestrowego występu grupy.

Idris Elba – No More

Współpraca Inner City i Idris Elba

Praca z takimi legendami jak Inner City to prawdziwa frajda, jestem im bardzo wdzięczny, że współpracowali ze mną przy tym utworze. Grałem go na obu moich streamach Defected i reakcja publiczności była olśniewająca. To  świetnie, że współpracowałem z nimi właśnie przy tym singlu. powiedział Idris Elba

Idris Elba – Live from London (Defected Virtual Festival)

Praca z Idrisem w naszym studiu w domu rodzinnym była prawdziwą przyjemnością, świetnie się dogadywaliśmy. Od samego początku pasowaliśmy do siebie. Idris przyszedł do nas ze świetnymi pomysłami, więc byliśmy już zainspirowani, a po przedyskutowaniu sposobów dalszego rozwoju utworu, wszystko perfekcyjnie się potoczyło. Weszliśmy i wprowadziliśmy kilka dodatkowych poprawek, aby dodać tzw. „pierwiastka Inner City” i połączyliśmy to wszystko w całość dzięki harmonijnej pracy zespołowe – podkreślił Kevin Saunderson.

W październiku Idris Elba rozmawiał z Mixmagiem na temat współpracy z Inner City przy No More Looking Back. Powiedział, iż ta płyta miała ukazać się w jego wytwórni 7Wallace, ale Defected mają prawdziwą smykałkę do tego typu nagrań. Londyński label od razu wiedział, jak uczynić z tego nagrania klasyk, co przesądziło o tej kolaboracji.

Idris Elba & Inner City ft. Steffanie Christi’an – No More Looking Back (Extended Mix)

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →