David Penn w cyklu TASTE THE MUSIC!

Materiały prasowe
Eventpromo
David Penn w cyklu Taste the music

23 kwietnia 2022 w poznańskim Ohia Club odbędzie się edycja specjalna cyklu TASTE THE MUSIC. Gościem najbliższego wydarzenia będzie David Penn.

Nowy house w Ohia Club

Wyjątkowe wydarzenie w poznańskim Ohia Club będzie skupiało najlepszych polskich didżejów i producentów muzyki house. Agencja Get Good Music zadbała o bogaty program – na scenie poznańskiego klubu wystąpią m.in. Bartes, Loui & John, Matthew Clarck, Neevald, Po1NY, Skipek czy Tommy Gustav. Impreza będzie również okazją do złożenia życzeń urodzinowych solenizantowi Johnowi Jamesowi. Wisienką na torcie będzie występ gwiazdy wieczoru – didżeja i producenta Davida Penna.

Matthew Clarck & John James – Pay Me Up

David Penn – twarz Defected

David Penn to jeden z najbardziej znanych hiszpańskich DJ-ów i producentów muzyki house, który w tym roku celebruje dwudziestolecie działalności na scenie klubowej. W latach 00. często współpracował z DJ Chus przy produkcji utworów house oraz garage. Od kilku lat jest czołową postacią popularnej wytwórni Defected. W grudniu 2019 roku David Penn został nagrodzony przez Traxsource w rankingu na Najlepszego artystę roku muzyki house.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

David Penn live na Defected Croatia 2021

TASTE THE MUSIC – mamy bilety

I pula biletów w cenie 30 zł rozeszła się jak świeże bułeczki. Na szczęście nic straconego, ponieważ w Biletomacie możecie jeszcze nabyć wejściówki na to wydarzenie z II puli w cenie 50 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →