Sfinks700 nie zwalnia tempa – Już Zimno, czujecie?

Eventpromo
Sfinks700

Po okresie ścisłej kwarantanny, Sfinks700 wytoczył ciężkie działa. Każdy weekend to impreza - oczywiście z limitem osób, oczywiście z zachowaniem środków bezpieczeństwa, oczywiście nadal w mocnym, elektronicznym stylu sopockiego klubu. Już Zimno w najbliższą sobotę w Sfinksie. Ubierzcie się odpowiednio!

Sfinks700 – a może impreza na morzem?

Można pozazdrościć tym, którzy co weekend mają możliwość imprezowania w Trójmieście. Sfinks700 dba, aby jego goście nie mieli sposobności narzekać na nudę i żeby w żadnym wypadku nie poznali, co to znaczy weekend spędzony w domu. Nadchodząca sobota będzie zaś eventem szczególnym, bo tym, który rozpocznie klubową jesień. Już Zimno – krzyczą do nas facebookowe wydarzenia, a więc trzeba temu natychmiast zaradzić. Jak? To proste, wystarczy przyjść do Sfina, zrzucić kurtkę i rozgrzać się na parkiecie.

Sfinks - Już Zimno

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sfinks700 za pan brat z kulturą

Muzyka znowu łączy się ze sztuką – Sfinks700 to miejsce, w którym te pojęcia doskonale się ze sobą przegryzły. Dobrze rzec, że właściwie w siebie wrosły, tu bar, tam dancefloor, a obok wystawa – w tym wypadku malarstwa, autorstwa Dominiki Leśniak. MELINIARSKO DEWASTACYJNĄ POEZJĘ wciąż jeszcze można oglądać w klubie: albo docelowo albo w przerwie od tańca. Śpieszcie się – nie będzie jej tam wiecznie!

Sfinks

Sfinks – Już Zimno – znamy line-up imprezy

Nie byłoby tanecznego eventu bez DJ-ów. Sfinks700 zapewnia oprawę muzyczną najlepszego sortu. Tej soboty za konsoletą stanie trzech wykonawców – 4lekk, Mendeler oraz Tekk, którzy przejmą lokal i zaprowadzą w nim swoje porządki. Od późnego wieczora aż do świtu – tak będziemy się bawić. Podkręciło to Wasz apetyt? Jeśli tak, to lepiej się śpieszcie – liczba biletów na imprezy w Sfinksie pozostaje mocno ograniczona. Łapmy się i do zobaczenia w Sopocie!

Mendeler – We Are Opinion

Już Zimno – 26 września, Sfinks700, Sopot – bilety

Impreza Już Zimno odbędzie się 26 września w Sfinks700 w Sopocie. Wydarzenie zostało zorganizowane zgodnie z panującym reżimem sanitarnym. Wejściówki na imprezę są do nabycia na stronie Biletomat.pl.

Już Zimno | 26.09 Sfinks700, Sopot

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →