Klinik / Hundreds & Thousands

Recenzje

Info

Data wydania:
2009/05/22
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Paul Rose to założyciel wytwóni Hot Flush, jeden z pionierów dubstepu oraz osoba mająca duży wpływ na fuzję niskich częstotliwości z technicznymi bitami.

Działający pod pseudonimem Scuba producent ma na swoim koncie wiele ciekawych wydawnictw. Najnowsza dwunastka to dwa utwory: Klinik oraz Hundreds & Thousands.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwszy z nich to deszczowe i bulgoczące trzaski,  wyraźny bit oraz chłodna melodia. Melodia, która z pewnością wielu osobom skojarzy się z baaardzo znanym hitem z Detroit. Celowo nie piszę jakim, ale kilka osób podzieliło już moje zdanie dlatego warto się z nim zapoznać.

Na drugiej stronie zaś Hundreds & Thousands, a w nim regularny bit 4 x 4 okraszony lekkim trzaskiem winylowym sprawiają, że kawałek jest bardzo wkręcający. Świszczący wiatr oraz gromada dziwnych dźwięków sprawaiają, że pomimo prawie ośmiu minut kawałek nie jest nużący. 

Scubie wyraźnie służy przeprowadzka do Berlina, singiel ten doskonale łamie bariery pomiędzy dubstepem i techno. Zarówno jeden jak i drugi utwór doskonale nadadzą się do urozmaicenia miksów bez względu na rodzaj imprezy.

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

Tracklista:
A Klinik
B Hundreds & Thousands

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →