Rosalie. 'opowiada’ o ludziach i ulicy – Poznania i Berlina POSŁUCHAJ

News

Objawienie polskiej sceny R&B i hip-hop, które nie boi się mirażu z elektroniką, prezentuje nowy materiał. Sprawdź "Enuff EP" w całości!

Rosalie. pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. Wychowała się na muzyce Aaliyah, Beyonce i Masta Ace’a, dziś dawne inspiracje łączy z muzyką elektroniczną. Wokalistka 25 listopada zadebituowała z EP’ką Enuff, na której to wyraznie słychać. Za warstwę muzyczną odpowiadają interesujący producenci muzyki elektronicznej jak MIN t, Lux Familiar, Essex/Paszczak, Jordah i Mentalcut. Rosalie. przy EPce pracowała także z Michałem Wiraszko (Muchy), który wsparł ją przy powstawania tekstów do „Trudno” i „Pozwól”.

Enuff to pięć utworów, sześciu rożnych producentów i jeden motyw przewodni – miasto! Ludzie, kluby, ulice – to rzeczy, które mnie najbardziej inspirują. EP’ka jest zapisem moich obserwacji z czasu kiedy mieszkałam w Poznaniu i Berlinie, a także doświadczeń zebranych w ostatnim roku. Wiele się u mnie zmieniło od premiery pierwszego utworu jaki opublikowałam pod szyldem Rosalie. – zapowiada artystka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Enuff możecie posłuchać już w całości w sieci.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →