Sonar Soul i Rosalie. we wspólnym utworze

News Muzyka Film
solar soul, rosalie. - other side

Sonar Soul połączył siły z wokalistką Rosalie. w najnowszym kawałku. Utwór Other Side jest zapowiedzią solowego albumu Łukasza Stachurko, producenta odpowiedzialnego za takie projekty jak Sonar czy Rysy. Zobacz teledysk do nowego dzieła!

Sonar Soul – You Are My Sun

Łukasz Stachurko, jako Sonar Soul, przygotowuje się do wydania solowego albumu. Krążek zatytułowany You Are My Sun pojawi się jesienią nakładem wytwórni U Know Me Records.

Cięte sample, hip-hopowa perkusja, całość skąpana w anturażu brytyjskiej elektroniki rodem z lat 90. To wyróżniki brzmienia Sonar Soula, które kształtują jego nowy album.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z tego eksperymentu ukształtował się bardzo autorski i spójny wewnętrznie twór, który jak się okazało, bezpośrednio odnosi się także do moich muzycznych korzeni.

Można już posłuchać próbek nowego materiału. W marcu producent podzielił się pierwszym utworem – Definition. Teraz ukazał się kolejny, tym razem z gościnnym udziałem Rosalie.

Sonar Soul, Rosalie. – Other Side

Sonar Soul we wspólnym utworze z Rosalie. - Other Side

W Other Side melodyjne R&B spotyka się z nieco nostalgicznym house’owym brzmieniem, zdającym się definiować brzmienie całego albumu Sonar Soula. Całość uzupełnia klip Karoliny Zajączkowskiej i Michała Gruszczyńskiego z Rosalie. w roli głównej:

W ostatnim czasie Sonar Soula mogliśmy usłyszeć w roli supportu podczas polskiej trasy The Cinematic Orchestra oraz na festiwalu Spring Break. Latem nowego materiału Łukasza będzie można posłuchać podczas dj setów w całej Polsce.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →