Sonar Soul i U Know Me prezentują klip do utworu Tracę

News

Mimo, że płyta You Are My Soul ukazała się jesienią zeszłego roku, Sonar Soul postanowił nadal promować krążek. Do sieci trafił właśnie nowy teledysk, zatytułowany Tracę, w którym gościnnie pojawia się Zofia Lubos. Musicie to sprawdzić!

Sonar Soul nie pozwala o sobie zapomnieć

Łukasz Stachurko ma za sobą z pewnością udany okres artystyczny. Po wydaniu znakomitych albumów nagranych wspólnie z zespołem Sonar (Torino) oraz w duecie Rysy (Traveler) powrócił we wrześniu 2019 z długogrającą płytą jako Sonar Soul. Na starannie przemyślanym krążku You Are My Sun artysta odsłania szeroką paletę swoich inspiracji, łącząc ze sobą klasyczne, hip-hopowe beaty oraz najnowsze elektroniczne trendy. To właśnie z tego wydawnictwa pochodzi teledysk do utworu tracę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W klipie przeplatają się trzy historie, opowiadają o naszych pragnieniach i o tym jak łatwo się w nich zatracić. Opieramy się tym samym o siedem grzechów głównych. Mówimy o słabościach, którym mniej lub bardziej świadomie ulegamy, o marzeniach, do których dążymy albo zostają one jedynie w sferze naszych wyobrażeń. To klip o nas samych, złudnych relacjach z drugim człowiekiem, o izolacji, o byciu samym ze sobą i swoją głową, która wyświetla wciąż ten sam film – opowiadają twórcy.

Sonar Soul wspólnie z gośćmi

Na płycie gościnnie pojawili się m.in. Rosalie, Zofia Lubos czy Baasch.

Każdy z tych duetów kryje w sobie coś magnetycznego. Płyta stanowi hołd złożony klubowej, głównie brytyjskiej muzyce końca lat 90.Z tego eksperymentu ukształtował się bardzo autorski i spójny wewnętrznie twór, który jak się okazało, bezpośrednio odnosi się także do moich muzycznych korzeni – podsumowuje Sonar Soul.

Album You are My Sun ukazał się w formie CD oraz na bardzo limitowanym winylu (100 ręcznie numerowanych sztuk) nakładem U Know Me Records.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wywiad z Sonar Soul.

Sonar Soul

Okładka płyty You Are My Sun

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →