Rosalie. debiutuje w wytwórni Def Jam i prezentuje nowy singiel – „Chmury”

News
Rosalie. prezentuje nowy singiel Chmury

Rosalie. przeszła z Alkopoligamii do Def Jam Recordings i zaprezentowała pierwszą zapowiedź swojej drugiej płyty. Posłuchajcie singla Chmury.

Rosalie. to posiadaczka jednego z najoryginalniejszych głosów na polskiej scenie. Od wydania jej debiutanckiego albumu Flashback minęły prawie dwa lata. Od tego czasu wokalistka wystąpiła na najważniejszych muzycznych festiwalach, takich jak Open’er czy Audioriver oraz współpracowała z takimi twórcami jak: Taco Hemingway, Catz’n’Dogz czy Sonar Soul.

Catz 'n Dogz feat. Rosalie. – Mind 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rosalie. zmienia wytwórnię i zapowiada nowy album

Teraz Rosalie. otwiera nowy rozdział w swojej karierze. Jej druga płyta, której możemy spodziewać się niebawem, ukaże się nakładem wydawnictwa Def Jam Recordings. Tym samym artystka kończy współpracę z Alkopoligamią, z którą była związana od początku swojej kariery. Zmiana wytwórni to nie jedyna zmiana. Rosalie. zapowiada, że nowa płyta będzie znacznie dojrzalsza i pogodniejsza od debiutu.

Cały czas trzonem produkcji są hip-hopowe, elektroniczne produkcje, ale cieszę się, że tworząc tę płytę mogę więcej czasu spędzać w studio z producentami i mieć większy wpływ na proces tworzenia muzyki. Po tych kilkunastu miesiącach jestem dużo bogatsza w doświadczenia i album dzięki temu na pewno będzie dojrzalszy. Choć pewnie bardziej pogodny niż Flashback.

Dziś pojawił się pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Rosalie. Za produkcję utworu Chmury odpowiada Ment XXL (Rasmentalism, Flirtini). Posłuchajcie:

Rosalie. – Chmury

fot. Tatiana + KarolPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →