Reedycja debiutanckiego albumu DJ Stingray’a 313

News Zapowiedzi
Reedycja debiutanckiego albumu DJ Stingray 313

Sherard Ingram, popularnie znany pod aliasem DJ Stingray 313, wznawia swój debiutancki krążek, F.T.N.W.O. Rozchwytywany album electro, pierwotnie wydany w 2012 roku przez WéMè Records ukaże się teraz w odrodzonej wytwórni Micron Audio należącej do artysty z Detroit. Sprawdź!

F.T.N.W.O. – powrót do przyszłości

Złowieszcze wprowadzenie Evil Agenda dźwiękowo wyjaśnia, co czeka słuchacza. Surowe ostrzeżenie prowadzi do nadepnięcia Dark Arts. Kolejny – Room Clearance uderza surowymi, chropowatymi i wiernie oddanymi Detroit brzmieniami electro, wraz z ciężkim, drgającym prowadzeniem, które składa się na całość. Cyber eksploracje F.T.N.W.O. są kontynuowane wraz z Denial of Service. Fraza „I NEED A COMPUTER!” jest powtarzana przez cały utwór, podczas gdy hipnotyzująca syrena przemyka przez „osiemset ósemkę”. Kontynuacja na Interest Rate jest niczym dystopijna wędrówka. Sample przenikające utwór przepowiadają wiele sytuacji, a także świadczą o nowatorskich technikach produkcji Stingray’a. No Knock to także arpeggiowane fale i dysonansowe dźgnięcia częstotliwości, misternie przeplatane przez grzmiące perkusje. Outsourced jest jak konflikt dźwięków, z bujnymi, jasnymi syntezatorami w rytmie podobnym do drum & bass’owych aranżacji. Dźwięk Stingray’a rozciąga się również na bardziej melodyjne brzmienia, jak pokazuje Reverse Engineering. Podobnie w Image Search zimna perkusja oraz riffy przeplatają się z cieplejszymi padami i leadami. Remote Viewing jest wolniejszym numerem w porównaniu z resztą na albumie.

F.T.N.W.O. był koncepcyjnie skoncentrowany na teorii spiskowej, nauce, przygotowaniach [przygotowanie na koniec świata / przetrwanie] i komentarzach społecznych – tak opisuje album Sherard Ingram.

F.T.N.W.O. to ponadczasowy albumem – złowieszczy twór z nieodległej przeszłości, który pojawi się w katalogu Micron Audio, aby stworzyć ścieżkę dźwiękową do nowych i niepewnych czasów, w których żyjemy. Reedycja wydawnictwa ukaże się 11 kwietnia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Stingray 313 – F.T.N.W.O.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →