DJ Stingray 313 z nowym remiksem

Max Jurisch / Hemisphere
News
Julien - Stingrey

Sherard Ingram, znany jako DJ Stingray 313, to weteran sceny techno z Detroit oraz założyciel Urban Tribe. Ostatnio zremiksował on utwór Streets berlińskiego artysty, Juliena Brachta. Posłuchaj!

Szybciej i mocniej

Wersja Stingray’a dzięki breakowi dodaje kawałkowi jeszcze więcej mocy. Producent z Detroit wykorzystując swój charakterystyczny styl futurystycznych, szybkich dźwięków elektro, wplata pulsujące wzory perkusyjne w linie basowe. Kawałek tak w oryginale, jak i remiksie może wprawić każdego w ruch dzięki swoim drapieżnym dźwiękom i hymnicznym wibracjom. Ten utwór na pewno wpadnie w gust miłośników ostatniej EP-ki post-punkowej grupy The Horrors. Podobnie jak Julien Bracht londyńską grupa w ostatnim czasie eksperymentuje między gitarowymi brzmieniami a surową elektroniką.

Julien Bracht – Streets feat. Enyang Ha (DJ Stingray Remix)

Nostalgiczny perkusista

Julien Bracht to wschodząca gwiazda europejskiej sceny muzyki elektronicznej. W wieku sześciu lat, kiedy zaczął grać na perkusji, a dziesięć lat później zainspirowany francuskimi artystami elektro, takimi jak Daft Punk i Justice, zaczął eksperymentować z produkcją muzyczną i w pełni poświęcił się muzyce. Studiował inżynierię dźwięku we frankfurckim Instytucie SAE. Streets to szósty utwór z wydanego w lipcu 2021 albumu Brachta Now Forever One. Wydawnictwo to jest symbolem mrocznej analogowej fali synthwave. Album ten stanowi przejście artysty do DJ-ingu, kontynuując eksplorację faktury i barwy nad funkcjonalnymi strukturami utworów z jego poprzedniego post-rockowego projektu, Lea Porcelain. Artysta chciał tworzyć jeszcze bardziej wzniosłe melodie. Kluczowymi tematami w procesie i podejściu Brachta do muzyki jest korelacja dźwięku, życia i światła, które kreują ulotne znaczenia w coraz bardziej pozbawionej znaczenia atmosferze społeczno-politycznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Intencją mojej muzyki jest wzmocnienie świadomości i umysłów ludzi. Chcę, abyśmy wszyscy zebrali się w duchu i trzymali się razem

– powiedział artysta.

Julien Bracht – Streets

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →