Rebeka zagra w nowo otwartym klubie w Poznaniu

Eventpromo
Rebeka wystąpi w klubie 2progi w Poznaniu

Duet Rebeka wyprzedał zaplanowany na 22 lutego koncert w poznańskim Domu Tramwajarza. W związku z dużym zainteresowaniem, na początku kwietnia odbędzie się drugi koncert, tym razem w klubie 2progi.

Rebeka to duet tworzony przez Iwonę Skwarek i Bartosza Szczęsnego. Zespół powstał w 2008 roku z inicjatywy Iwony – kompozytorki i autorki tekstów, do której w 2010 roku dołączył producent Bartosz. Duet ma na swoim koncie trzy płyty długogrające i ponad 400 zagranych koncertów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Post Dreams – najnowszy album Rebeki

Ich najnowszy, trzeci album zatytułowany Post Dreams ukazał się w lutym 2019 roku. Przy poprzednich wydawnictwach zespołu główną rolę grały analogowe syntezatory. W przypadku najnowszego krążka Iwona i Bartosz wprowadzili także klasyczne instrumenty, takie jak smyczki czy trąbka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rebeka – Fale

Najnowszym dziełem duetu Rebeka jest utwór Pocałunek, który ukazał się zaraz po tym, jak Iwona na łamach magazynu Wysokie Obcasy wyznała, że jest lesbijką.

Rebeka – Pocałunek

Koncerty duetu Rebeka wciąż cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza w ich rodzinnym mieście – Poznaniu. Zaplanowany na 22 lutego koncert w Domu Tramwajarza szybko się wyprzedał, dlatego zorganizowano drugi termin.

Rebeka w Poznaniu – data, bilety

Rebeka wystąpi w Stolicy Wielkopolski także 3 kwietnia w klubie 2progi. To nowa miejscówka na mapie Poznania, która została otwarta pod koniec stycznia w budynku dawnego hotelu Polonez przy Alei Niepodległości 36. Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Rebeka - Poznań, 2progi | 03.04.2020

Biletomat.pl
od 40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →