Co w Projekt LAB w weekend?

Wydarzenie

W piątek "kwasy", w sobotę "leniwy" producent techno. Czego posłuchamy w poznańskim klubie Projekt LAB w nadchodzący weekend?

W piątek do Projekt LAB wraca najkwaśniejszy z cykli. Po październikowej wizycie Ceephax Acid Crew, gościem This Is Acid będzie wirtuoz nieco mroczniejszych brzmień – Drvg Cvltvre. Holender Vincent Koreman tworzy pod tym aliasem od 2009 roku, blendując acid, no wave, experimental house i dark techno. Artysta w Labie zaprezentuje się w wydaniu live.

Drvg Cvltvre
Sobotnim gościem specjalnym będzie Randomer (zdj. główne) – twórca techno bangerów, które są grane na całym świecie przez czołowych zawodników. Jak sam mówi, jego charakterystyczne brzmienie to zasługa… lenistwa. W studiu nie ma prawie żadnego hardware’u, działa na kompie, większość dźwięków sampluje, bo nie chce mu się ich syntezować. Melodie układa z patternów i mógłby co prawda je zagrać na gitarze (skończył szkołę muzyczną), ale ta wisi po drugiej stronie studia i nie chce mu się po nią wstawać. Nagrywa dla kilkunastu wytwórni m.in. Clone Basement, Hemlock, Turbo i L.I.E.S.

Zobacz też: Projekt LAB ogłasza program na zimę i wiosnę

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →