Sylwester w Poznaniu z Pozdro Techno Sound System – BILETY

1 745
News
Sylwester w Poznaniu z Pozdro Techno Sound System – BILETY

Ekipa Up To Date Festival i Projekt LAB zapraszają na poznańskiego Sylwestra w sekretnej miejscówce...

Up To Date Festival organizuje imprezy w formule secret location od jakiegoś czasu nie tylko w Białymstoku ale i w całej Polsce. Sercem imprez jest monstrualny, biały sound system Pozdro Techno, który napędzą również tą scenę podczas festiwalu.
W Sylwestra ruszają na Poznań, gdzie wraz z klubem Projekt LAB organizują najciekawszą opcję na ostatnią techno imprezę w 2018 roku. Projekt LAB już wcześniej organizował Sylwestry poza klubem – w starych poznańskich Zakładach Graficznych czy w Izbie Rzemieślniczej, w której dziś znajduje się klub Tama. Jedno jest pewne, możemy spodziewać się czegoś ciekawego.

Lineup: Spectribe, Dtekk, PLEBS, Cosmaya, Zariush
Organizatorzy zapowiadają, że miejsce ma raczej mroczną przeszłość, jest w centrum Poznania i było nieużywane przez blisko 10 lat. Sprawdźcie kilka ujęć z secret location.

Lineup? Spectribe ze SLAP, Dtekk z Up To Date Festival oraz laboranci: Cosmaya, PLEBS i Zariush. Bilety na to wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl. Radzimy się śpieszyć, pierwsza pula została już wyprzedana.
Dodatkowo, Projekt LAB również zaprasza na zróżnicowanego muzycznie Sylwestra w swoim murach. Na trzech scenach  – PSY, DUB, BASS zagrają reprezentanci takich ekip jak Powrót Do Źródła, Korzenie Poznania czy Dungeon Beats. Klub tej nocy odmienią dekoracje UV, lasery i wizualizacje, nie zabraknie też techno afteru po obu imprezach do południa.

Lineup: Powrót Do Źródła, Korzenie Poznania, Da Vosk Docta, Dungeon Beats, Raq