Pozdro Techno Sound System NYE Secret Location

Clubbing
Techno

Poniedziałek, 31 grudnia 2018
godz: 21:00

Poznań

, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Projekt LAB wraz z ekipą Up To Date Festival zapraszają na sylwestrową noc w miejscu, którego nie poznacie do chwili samego wydarzenia. Owiana tajemniczą przeszłością lokalizacja w samym centrum Poznania wraca na tę jedną noc. W jej centrum, po raz pierwszy w Poznaniu, stanie monumentalny Pozdro Techno Sound System, na którym zagrają: Dtekk, czyli człowiek instytucja, odpowiedzialny za Up To Date Festival; Spectribe, reprezentant wrocławskiego kolektywu SLAP; a także naukowcy-rezydenci Projekt LAB – PLEBS, Cosmaya i Zariush.

Wracając do formuły „secret location”, powracamy do samych korzeni, chcąc przypomnieć, wokół czego budowano naszą kulturę muzyczną.

PLUR – Peace, Love, Unity, Respect (Pokój, Miłość, Wspólnota i Szacunek) – to cztery proste wartości, które nawet przez chwilę
nie straciły swojej aktualności. To spuścizna, o której przy natłoku kolejnych muzycznych imprez rzadko kiedy jeszcze się pamięta – imprez, podczas których trudno odczuć esencję tego niezwykłego zjawiska, zaś samo słuchanie i przeżywanie muzyki schodzi na dalszy plan.

Informacja, gdzie należy kierować się tej ostatniej nocy 2018 roku zostanie ujawniona 31 grudnia. Co będzie dalej? Przekonają się o tym właściciele biletów…Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Pozdro Techno Sound System NYE Secret Location Poznań

Rezonal: Dino Sabatini

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00