Premiera muzyki do filmu „Płynące Wieżowce”

News

22 listopada do kin wchodzi film "Płynące Wieżowce" w reżyserii Tomasza Wasilewskiego. Kompozytorem muzyki do filmu jest warszawski producent BAASCH.

Obraz miał światową premierę na nowojorskim Tribeca Film Festival, wygrał sekcję „East of the west” w Karlowych Warach, natomiast na MFF T-Mobile „Nowe Horyzonty” otrzymał nagrodę publiczności. Podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni reżyser odebrał nagrodę młodzieżowego jury za najlepszy film.

22 listopada to jednocześnie data premiery cyfrowej wydawnictwa „Płynące Wieżowce (Muzyka z Filmu)”, które ukaże się nakładem wytwórni Sensefloor. Osobą odpowiedzialną za skomponowanie i dobór muzyki do filmu Tomasza Wasilewskiego jest BAASCH – warszawski wokalista, kompozytor i producent. Ścieżka dźwiękowa to w większości kompozycje stworzone specjalnie na potrzeby filmu:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dodatkowo znajdują się na niej utwory z debiutanckiej EPki kompozytora zatytułowanej „Simple Dark Romantic Songs”(POBIERZ ZA DARMO). Kompilację uzupełnia premierowy utwór duetu Bueno Bros, zaproszonego przez Baascha do udziału w tym projekcie.

Zgodnie z zapowiedzią wydawcy, „Płynące Wieżowce (Muzyka z Filmu)” wkrótce również na CD.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →