Sega Bodega na koniec weekendu w Proximie

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Sega Botega

Jeśli nie macie pomysłu, jak zakończyć najbliższy weekend w Warszawie, to mamy dla Was propozycję! W niedzielę 15 maja w Proximie wystąpi uznany młody producent, wokalista i DJ z Glasgow – Sega Bodega. Sprawdźcie szczegóły!

Sega Botega – szczery chłopak

Salvador Navarrete, tworzący pod aliasem Sega Bodega, to szkocki artysta o irlandzko-chilijskim pochodzeniu. Urodził się w Irlandii – ojczyźnie swojej matki, a gdy miał 10 lat wraz z rodziną przeniósł się do Glasgow. Muzyka szkockiego producenta łączy elementy wielu gatunków jak bass, hip-hop, trip-hop, a nawet muzykę klubową – nadaje to tej korelacji zaskakującego, futurystycznego brzmienia. W swoich tekstach artysta często porusza mroczne i osobiste tematy związane z alkoholizmem, zdrowiem psychicznym, a także życiem na krawędzi. Sega Bodega przyjeżdża do Warszawy w ramach trasy promującej jego drugie długogrające wydawnictwo – Romero.

Sega Bodega – I Need Nothing From You

Wśród najbardziej popularnych utworów Bodegi znajdują się m.in. Make U Stay (nagrany z angielską wokalistką Låpsley), Salv Goes To Hollywood czy U Suck. Artysta współpracował z tak uznanymi gwiazdami brytyjskiej sceny jak FKA Twigs, slowthai czy Christine and the Queens.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sega Bodega & Låpsley – Make U Stay

Support zagranicznej gwiazdy wieczoru zapewni dobrze Wam znany reprezentant polskiej sceny alternatywnej –Bartosz Schmidt, znany pod aliasem Baasch.

Baasch – Miasto

Koniecznie przeczytaj: Baasch: „Ograniczenia rodzą kreatywność” – wywiad

O talencie szkockiego artysty będziecie mogli przekonać się już w najbliższą niedzielę 15 maja w warszawskim klubie Proxima. To wydarzenie było długo wyczekiwane przez fanów Bodegi ze względu na zawirowania pandemiczne, które uniemożliwiły organizację koncertu w pierwotnym terminie, który był planowany na początek roku. Drzwi do klubu będą otwarte o godzinie 19, natomiast start koncertu o 21.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →