Scena Muno.pl na starym dworcu w Poznaniu! – TIMETABLE

Wydarzenie

Już dziś w budynku starego dworca w Poznaniu odbędzie się festiwal z gwiazdami wytwórni Cocoon i koncertami polskich artystów. Muno.pl obejmie patronat nad jedną ze scen.

Po wielu udanych klubowych imprezach, marka Playground zaprasza na pierwszą edycję festiwalu muzyki elektronicznej i sztuk wizualnych, który odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji – budynku starego dworca w samym sercu Poznania. Organizator zapowiada spektakularne wizualizacje, rewelacyjny soundsystem L’acoustics oraz przede wszystkim muzyczną ucztę dla fanów elektroniki.
Playground Festival rozegra się na dwóch scenach. Oprócz głównej, zostanie uruchomiona druga scena, nad którą patronat obejmie serwis Muno.pl! Wysokiego poziomu muzycznego możecie być pewni, osobiście o to zadbamy 🙂
Piątek, 25 września będzie należał do polskich artystów. W ten dzień odbędą się koncerty The Dumplings, Mateusza Górnego aka Gooral, Tomka Makowieckiego, Baascha oraz Chmary. Na scenie Muno.pl wystąpi pełny dj-ski skład naszego serwisu: Juniore & Conradq, Popkids Vibes, Matik i Zariush oraz goście: Sebastian Oscilla i Redroom.
Gwiazdami sobotniej nocy będą artyści związani z należącą do Svena Vatha, kultową oficyną CocoonPopof, Christian Burkhardt oraz Daniel Stefanik. Będzie to pierwsza oficjalna impreza marki Cocoon w Polsce. Line-up sceny głównej uzupełniają David Hasert i Kaotik, a na Muno.pl Stage zagrają Michał Jabłoński, Spectribe, Tralien, Sin, Truant i Tomasz Housky.
Niedzielne, oficjalne afterparty Playground Festival odbędzie się w klubie Oczy.
Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Poznań.

PROGRAMPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →