PLAYGROUND FESTIVAL

Festiwale
Electronic Tech House Techno

Piątek, 25 września 2015
godz: 19:00

Stary Dworzec PKP

ul. Dworcowa 1, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po wielu udanych wydarzeniach w najlepszych polskich klubach, zapraszamy na pierwszą edycję festiwalu muzyki elektronicznej i sztuk wizualnych, który odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji – dawnym budynku starego dworca w samym sercu Poznania przy ul. Dworcowej 1.
Budynek jest wyłączony ze swojej funkcji, dając nam możliwość organizacji w nim wydarzenia, które z pewnością podbije serca publiki z całej Polski.
Z dawnej sali biletowej, niegdyś tysiące podróżnych dziennie wyruszało w przeróżnych kierunkach by zwiedzać, odpoczywać, odwiedzać lub pracować. Już we wrześniu wszystkie drogi będą prowadzić ponownie w to miejsce by wspólnie bawić się przy najlepszej elektronice!
Spektakularne wizualizacje, najlepszy soundsystem renomowanej marki L’acoustics, światowej sławy artyści oraz nasi polscy wykonawcy i wiele innych atrakcji sprawią, że na dwie noce dawny budynek starego dworca zamieni się w plac zabaw dla koneserów muzyki elektronicznej i nie tylko.
Podczas sobotniej nocy poznacie magię jednej z najlepszych światowych wytwórni muzyki techno i house, należącą do Sven’a Vath’a – Cocoon! Marka ta znana jest nie tylko z kultowych wydawnictw ale również imprez, które odbywają się na całym świecie w takich miastach jak Ibiza, Londyn, Buenos Aires, Barcelona czy Mediolan. Cocoon ma w Polsce tysiące fanów więc czas na pierwszą oficjalną imprezę sygnowaną tą legendarną marką będącą częścią naszego festiwalu.
Umowa pomiędzy nami, a właścicielem dawnego budynku starego dworca nakazuje nam zakończyć wydarzenie w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 4:00 by nie zakłócać pracy czynnego dworca. Od godziny 4:00 odbędzie się ostatnia oficjalna część festiwalu – afterparty w klubie Oczy przy ul. Dominikańskiej 7a, które potrwa do późnych godzin popołudniowych.
Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Poznań.
——————————————-
PIĄTEK / FRIDAY (25.09)
Main Stage:
The Dumplings – live
Mateusz Górny aka Gooral – live
Tomek Makowiecki – solo live
Baasch – live
Chmara – live
Visuals: Quantum VJs
Muno.pl Stage:
Juniore & Conradq
Popkids Vibes
Matik
Zariush
Sebastian Oscilla
Redroom
SOBOTA / SATURDAY (26.09) COCOON POZNAŃ
Main Stage:
Popof
Christian Burkhardt – live
Daniel Stefanik
David Hasert
Kaotik
Visuals: Reach Visuals
Muno.pl Stage:
Michał Jabłoński – live
Spectribe
Tralien
Sin
Truant
Tomasz Housky
NIEDZIELA / SUNDAY (27.09) AFTERPARTY @ Oczy, Poznań


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

PLAYGROUND FESTIVAL Poznań

Techniküm: Migdal live / Cosmaya

Cz, 27 lutego 2020
godz: 22:00

PLAYGROUND FESTIVAL Poznań

KARAŚ/ROGUCKI – Poznań

Cz, 27 lutego 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN
PLAYGROUND FESTIVAL Poznań

Rezonal: Dino Sabatini

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00