Pets Recordings zapowiada EP „U Know Warsoul”

Zapowiedzi

Nadchodzi odważna, poruszająca EPka i jednocześnie hołd złożony dwóm kreatywnym podmiotom: U Know Me i Warsoul.

Przy każdym powrocie do kraju założycieli Pets Recordings (Grzegorz i Wojciech z Catz N Dogz) nieobojętna pozostaje im Warszawa. Miasto kiełkujących możliwości, ciągłych zmian i kulturalnych doznań. Wyrazem tego jest Epka VA – U Know Warsoul.

U Know Me to śmiało poszukująca nowych brzmień i szanowana oficyna, założona w 2002 przez Marcina „Groha” Grośkiewicza, która początkowo miała wydawać tylko winyle z muzyką hip-hopową. W roku 2010 Marcin zdecydował się otworzyć label na szeroko pojętą muzykę elektroniczną.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Warsoul to prężny zespół aktywistów, artystów i promotorów muzyki założony przez Maceo Wyro. Niestety Maceo odszedł od nas tej wiosny. Jesteśmy jednak pewni, że jego duch wciąż unosi się nad Warszawą i wyłapuje każde dobre muzyczne wibracje.

Epka zawierająca gęstą stylową mieszankę – soul, house, hip-hop czy bass ukaże się na płycie winylowej oraz w cyfrowym formacie. U Know Warsoul to szersze spojrzenie na Warszawę oraz hołd złożony Maceo Wyro, twórcy projektu Niewinni Czarodzieje (zdjęcie główne).

VA – U Know Warsoul [Pets Recordings]

data wydania: 27.10.2014

tracklista:

A1 Teielte & Sonar Soul – Saturn
A2 Envee – Kali
B1 Archeo – Warsoul (Cleansing Transients)
B2 Innocent Sorcerers – Sweet Slang feat. Coultrain, Black Spade & Perpetual  

źródło: materiały promocyjne

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →