U Know Me Records

U Know Me Records
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

U Know Me Records – polska niezależna wytwórnia muzyczna założona w 2010 roku przez Marcina 'Groha’ Grośkiewicza (współzałożyciela JuNouMi Records i Funky Mamas and Papas Recordings).
Wytwórnia specjalizuje się w wydawaniu współczesnej muzyki elektronicznej (Glitch, Dubstep, UK Funky i pokrewnych) oraz nowych odmian Hip-Hopu i Disco (Future Hip-hop, Nu-Disco etc.).
Pierwszą wydaną płytą był muzyczny debiut, pochodzącego z Płocka artysty Teielte. Kolejnym ważnym wydawnictwem była debiutancka płyta autorstwa Kixnare’a, a miesiąc później winylowa EPka Daniela Drumza. Swój debiut w U Know Me zaliczył też Lower Entrance, a wkrótce ukazać się ma pierwszy album En2aka (znanego z duetu Przaśnik wydającego w Funky Mamas and Papas).
Wytwórnia wydaje swoją muzykę głównie na winylach, choć pierwszą płytą był album kompaktowy. Nagrania U Know Me można znaleźć także na nośnikach cyfrowych (Mp3 lub wave).
W planach wydawniczych wytwórni są płyty zarówno od debiutantów (Good Paul, Galus, Roux Spana), jak i znanych na polskiej scenie muzycznej artystów (Envee, Mr. Krime, Praktik).

(za wikipedia.pl)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artyści wydający w U Know Me Records

SONAR

SONAR

Invent

Invent

XXANAXX

XXANAXX

Twardowski

Twardowski

en2ak

en2ak

Spisek Jednego

Spisek Jednego

Daniel Drumz

Daniel Drumz

Teielte

Teielte

Kixnare

Kixnare

Galus

Galus

Envee

Envee

Good Paul

Good Paul

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →