Peggy Gou zapowiada nowy album na 2020 rok

News
peggy gou nowy album

Koreańska artystka Peggy Gou, która odpowiedzialna jest za ostatnią kompilację z kultowej serii DJ Kicks udziela ostatnio wielu wywiadów. Podczas audycji Dance Chart na Apple Music Beats zdradziła m.in. swoje kolejne plany wydawnicze.

Peggy Gou – nowy album

Peggy Gou jest ostatnio w trasie znacznie więcej niż planowała, ale ma nadzieję skończyć swój autorski album i wydać go w roku 2020. DJ-ka chce też trochę zwolnić swój tryb życia i spokojnie popracować nad nowym live-show.

Chcę stworzyć coś naprawdę ekscytującego przy użyciu fajnych syntezatorów i automatów perkusyjnych.

DJ​-​Kicks: Peggy Gou

Komentując kompilację dla !K7, Peggy przyznaje, że to wielkie wyróżnienie dla każdego DJ-a i pracując nad płytą spytała ulubionych producentów o ekskluzywne utwory, jakie mogłaby tam umieścić.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ten miks to swoista podróż po stylach, gdzie muzyka klubowa spotyka tracki równie inspirujące dla Gou, ale nie mające wiele wspólnego z muzyką taneczną.

Składanka ukazała się w ubiegły piątek, 28 czerwca i zawiera aż 20 utworów. Wraz z premierą autorskiej kompilacji DJ-KicksGou dołączyła do grona blisko 70 postaci, wśród których znalazły się największe nazwiska muzyki klubowej. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Przypominamy, że Starry Night to singiel, który pojawił się w czołówce rankingu Big Tunes Mixmaga.

Peggy Gou w Polsce?

Na razie nic nie wskazuje na to by Peggy Gou miała pojawić się w najbliższym czasie w Polsce. Próżno jej szukać w line-upach największych polskich festiwali. Zobaczymy co przyniesie nowy sezon klubowy. Czekamy z utęsknieniem na wizytę Koreanki w naszym kraju!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →