Unikatowy gramofon od Parova Stelara

News

Miłośnik czarnych płyt, Parov Stelar nawiązał współpracę z firmą produkującą gramofony z najwyższej półki. Sprawdź jak wygląda gramofon z artworkiem pochodzącym z epki Stelara "Clap Your Hands".

Austriacki muzyk Marcus Fureder znany jako Parov Stelar, zadebiutował albumem Rough Cuts w 2005 roku. Artysta nie ogranicza się stylistycznie – elektroniczne brzmienia nierzadko łączy z dźwiękami trąbki, kontrabasu czy fortepianu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Marcus jest także miłośnikiem płyt winylowych. Wiedziała o tym z pewnością jego żona Lilja Bloom która sprezentowała mu gramofon firmy Pro-Ject z artworkiem z jego krążka pt. Clap your hands. Firma i muzyk, zainspirowani tym pomysłem nawiązali współprace, i tak pod koniec października do sprzedaży trafią gramofony Debut Carbon Esprit z unikalnym malunkiem na obudowie.

Sam model gramofonu Debut Carbon Esprit (DC) był wielokrotnie okrzykiwany jako „najlepszy w swojej klasie”, z powodu wykorzystania włókna węglowego do wykonania ramienia gramofonu. Ten sprzęt to “must have” każdego audiofila, a teraz także każdego miłośnika Parova Stelara.

Fanów Parova, zainteresuje też na pewno informacja, że już wkrótce wystąpi z zespołem na koncertach w Krakowie i Warszawie.

 


20.10.2014 l PAROV STELAR BAND l Torwar l Warszawa

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →