PAROV STELAR BAND

Koncerty
Electronic Funk / R&B

Środa, 15 października 2014
godz: 20:00

Teatr Łaźnia Nowa

Osiedle Szkolne 25, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Data: 2014-10-15 (środa)
Miasto: Kraków
Miejsce: Teatr Łaźnia
Cena biletów: info wkrótce

Parov Stelar Band zagra dwa koncerty w Polsce! Stojący za tym projektem Austriak Marcus Füreder wystąpi wraz z zespołem 15 października w Krakowie w Teatrze Łaźnia i 20 października na warszawskim Torwarze. Będą to największe polskie koncerty bardzo popularnego w naszym kraju artysty.

Parov Stelar to austriacki producent i muzyk Marcus Füreder. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem „Rough Cuts” (2004). Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka Parova w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu. Jego nagrania znane są z takich kompilacji jak „Hotel Costes”, „Many Ray” czy „Stress Free”, a Polsce chociażby ze składanek z cyklu „Pinacolada”. Ostatnie wydawnictwo Parov Stelar to nagrany pod szyldem Parov Stelar mini-album „The Invisible Girl”, świetnie przyjęty przez prasę muzyczną na całym świecie. W tym roku ukazał się także przebojowy singiel „Clap Your Heads”.

Poprzednie koncerty zespołu w Polsce pokazały jak olbrzymi potencjał drzemie w ich chwytliwych, a przy tym wyrafinowanych utworach i jak doskonale sprawdzają się one w wersji koncertowej.

Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy wtorek.

Zapraszamy na koncerty!Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

PAROV STELAR BAND Kraków

Krak Up Ósmy

Sb, 08 lutego 2020
godz: 22:00

PAROV STELAR BAND Kraków

This.place w. Michael Klein

Pt, 14 lutego 2020
godz: 22:00