Parov Stelar zapowiada trzypłytowe wydawnictwo

330
News
parov stelar w polsce

Austriacki DJ i producent - Parov Stelar zapowiedział nowe, trzypłytowe wydawnictwo. Pierwsza część ukaże się już w przyszłym miesiącu. Również w listopadzie artysta wystąpi w Polsce.

Parov Stelar to projekt austriackiego producenta Marcusa Füredera. Rozpoznawalność przyniósł mu wydany w 2004 roku album Rough Cuts. Jego muzyka opiera się w głównej mierze na naturalnych brzmieniach instrumentów takich jak: trąbka, kontrabas czy fortepian.

Parov Stelar – VOODOO SONIC

Artysta na najbliższy czas zapowiedział wydanie VOODOO SONIC Trilogy, czyli wydawnictwa, na które składać się będą trzy płyty. Pierwsza część ukaże się już w listopadzie.

Ostatnie dwa lata były dla mnie pełne wzlotów i upadków. Ale to właśnie te trudne czasy uczą nas najwięcej. Muzyka zawsze była moim najlepszym kumplem. Pozwoliła mi się wybić i otworzyła drzwi do ukrytych światów. Jestem teraz w pełni gotowy, aby przedstawić Wam trylogię VOODOO SONIC, opartą na tym, przez co ostatnio przechodziłem. Album składa się z 3 części, a pierwsza z nich ukaże się w listopadzie.

parov stelar voodoo sonic

Parov Stelar w Polsce – bilety

Premierowego materiału będzie można posłuchać na żywo już 30 listopada w warszawskim Torwarze. Parov Stelar zaprezentuje zupełnie nowe show, z nową sceną i nowymi wizualizacjami. Dodatkowo,/ na scenie towarzyszyć mu będzie zespół z nową wokalistką – Eleną Karafizi. Bilety na koncert są wciąż dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Parov Stelar - Warszawa, Torwar | 30.11.2019

Biletomat.pl
169 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.