Parov Stelar powraca do Polski! BILETY

502
Eventpromo
Parov Stelar powraca do Polski! BILETY

Tym razem Parov Stelar zaprezentuje zupełnie nowe show z ośmioosobowym zespołem. Na scenie nie zabraknie żywej perkusji, trąbki, saksofonu czy puzonu...

Parov Stelar to projekt austriackiego producenta i muzyka Marcusa Füredera. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem Rough Cuts z 2004 roku. Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka Parova w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu. Jego nagrania znane są z takich kompilacji jak Hotel Costes, Many Ray czy Stress Free, a Polsce chociażby ze składanek z cyklu Pinacolada.

W kwietniu tego roku Parov Stelar zapowiedział nowy album i trasę koncertową. 30 listopada będzie okazja usłyszeć ten materiał na żywo! W tym roku zobaczymy zupełnie nowe show, z nową sceną i nowymi wizualizacjami. Koncerty na tej trasie to także debiut wokalistki Eleny Karafizi. Parov Stelar wystąpi w 8-osobowym składzie. Bilety na to spektakularne widowisko są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Parov Stelar - Warszawa, Torwar | 30.11.2019

Biletomat.pl
169 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.