Parov Stelar powraca do Polski! BILETY

251
Eventpromo
Parov Stelar powraca do Polski! BILETY

Tym razem Parov Stelar zaprezentuje zupełnie nowe show z ośmioosobowym zespołem. Na scenie nie zabraknie żywej perkusji, trąbki, saksofonu czy puzonu...

Parov Stelar to projekt austriackiego producenta i muzyka Marcusa Füredera. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem Rough Cuts z 2004 roku. Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka Parova w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu. Jego nagrania znane są z takich kompilacji jak Hotel Costes, Many Ray czy Stress Free, a Polsce chociażby ze składanek z cyklu Pinacolada.

W kwietniu tego roku Parov Stelar zapowiedział nowy album i trasę koncertową. 30 listopada będzie okazja usłyszeć ten materiał na żywo! W tym roku zobaczymy zupełnie nowe show, z nową sceną i nowymi wizualizacjami. Koncerty na tej trasie to także debiut wokalistki Eleny Karafizi. Parov Stelar wystąpi w 8-osobowym składzie. Bilety na to spektakularne widowisko są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Kup Bilety

Biletomat.pl
149 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.