Parov Stelar zagra w Polsce już za chwilę

236
Eventpromo
parov stelar w polsce

Muzyczne show czeka Was już w przyszłym tygodniu w Warszawie. Parov Stelar zagra w zupełnie nowej odsłonie. Sprawdźcie szczegóły!

Parov Stelar z nowym materiałem – trylogia Voodoo Sonic

Australijski producent i DJ Parov Stelar nadchodzi z zupełnie nowymi koncertami. Niedawno premierę miała pierwsza część jego fonograficznej trylogii, która nosi tytuł Voodoo Sonic. Na albumie znalazły się cztery utwory:

  1. Go Wake Up ft. Lilja Bloom
  2. Voodoo Sonic
  3. Number One MC
  4. The Fall ft. Lilja Bloom

parov stelar voodoo sonic

Parov Stelar – koncert w Polsce, bilety

Czekamy na kolejne dwie części tej trylogii. Tymczasem nowy materiał muzyk z pewnością zaprezentuje podczas koncertu w Polsce. Parov Stelar zagra w Warszawie już 30 listopada w hali COS Torwar. Artysta przywiezie ze sobą siedmioosobowy zespół składający się z wokalistów, gitarzysty i perkusisty oraz sekcji dętej, w której skład wchodzi trąbka, saksofon i puzon. Do tego na scenie powstanie zupełnie nowa scenografia, a towarzyszyć jej będzie show świetlne i wizualne.

Nie możecie tego przegapić! Bilety na to muzyczne wydarzenie w cenie 149 – 189 zł znajdziecie na Biletomat.pl. Do zobaczenia!

Obejrzyjcie zapowiedź koncertu Parov Stelar w Polsce

Parov Stelar w Warszawie | 30.11.2019

Biletomat.pl
od 149 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.