Parov Stelar zagra w Polsce już za chwilę

Eventpromo
parov stelar w polsce

Muzyczne show czeka Was już w przyszłym tygodniu w Warszawie. Parov Stelar zagra w zupełnie nowej odsłonie. Sprawdźcie szczegóły!

Parov Stelar z nowym materiałem – trylogia Voodoo Sonic

Australijski producent i DJ Parov Stelar nadchodzi z zupełnie nowymi koncertami. Niedawno premierę miała pierwsza część jego fonograficznej trylogii, która nosi tytuł Voodoo Sonic. Na albumie znalazły się cztery utwory:

  1. Go Wake Up ft. Lilja Bloom
  2. Voodoo Sonic
  3. Number One MC
  4. The Fall ft. Lilja Bloom

parov stelar voodoo sonic

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Parov Stelar – koncert w Polsce, bilety

Czekamy na kolejne dwie części tej trylogii. Tymczasem nowy materiał muzyk z pewnością zaprezentuje podczas koncertu w Polsce. Parov Stelar zagra w Warszawie już 30 listopada w hali COS Torwar. Artysta przywiezie ze sobą siedmioosobowy zespół składający się z wokalistów, gitarzysty i perkusisty oraz sekcji dętej, w której skład wchodzi trąbka, saksofon i puzon. Do tego na scenie powstanie zupełnie nowa scenografia, a towarzyszyć jej będzie show świetlne i wizualne.

Nie możecie tego przegapić! Bilety na to muzyczne wydarzenie w cenie 149 – 189 zł znajdziecie na Biletomat.pl. Do zobaczenia!

Obejrzyjcie zapowiedź koncertu Parov Stelar w Polsce

Polub muno.pl na Facebooku:

Parov Stelar w Warszawie | 30.11.2019

Biletomat.pl
od 149 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również