Oskar Szafraniec w nowym muzycznym wcieleniu – POSŁUCHAJ

Zapowiedzi

W czerwcu ukaże się EP-ka "Miles Away" Oskara Szafrańca, na której artysta prezentuje nowe muzyczne oblicze. Wydawnictwo docenili już m.in. Ellen Allien, Fred P. oraz Move D. Posłuchajcie!

Mając w pamięci wcześniejsze dokonania Oskara Szafrańca, znanego też jako Oscar Burnside, jego nowa EP-ka może być sporym zaskoczeniem. Artysta, kojarzony do niedawna z mrocznym, eksperymentalnym brzmieniem, coraz częściej zwraca się w kierunku muzyki house. Na dowód tego mamy utwór „12049”, stworzony specjalnie na potrzeby naszej kompilacji „MUNOCUDY 2„, a nadchodząca EP-ka „Miles Away” potwierdza, że Oskar w „nowym środowisku” czuje się bardzo pewnie.
Płyta „Miles Away” to 4 bardzo ciekawe utwory pełne żywych instrumentów, które docenili już m.in. Ellen Allien, Fred P., Move D i Pier Bucci, nie szczędząc im pochwał. Materiał powstał w Berlinie i Japonii i został już przetestowany podczas występów Oskara. EP-ka ukaże się na winylu 30 czerwca nakładem labela Cyclo.
Wkrótce możemy spodziewać się więcej nowości od Oskara, bo na wydanie czeka winyl, nad którym pracował wraz z Pierem Buccim.
Oskar Szafraniec – Miles Away EP [Cyclo]
Data wydania: 30.06.2016
Tracklista:
A1 Miles Away
A2 K Hole
B1 Warm Light
B2 Miho San On Fuji San

fot. Marie Staggat

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →