Oscar Mulero w Tamie. Legenda techno zagra w Poznaniu

Eventpromo
oscar mulero w Tamie

W tym roku musieliśmy być niezwykle grzeczni. Dostaliśmy kolejny prezent świąteczny. Oscar Mulero w Tamie w marcu 2020!

Tama – kolejny duży booking

Od jakiegoś czasu poznańska Tama rozpieszcza miłośników muzyki klubowej. W ostatnim czasie mogliśmy przy ul. Niezłomnych w Poznaniu usłyszeć Marcela Dettmana, Kobosila czy Recondite. Wczoraj gruchnęła informacja, że Tama otwiera kolejne pomieszczenie. We wtorek klub pochwalił się kolejnym bookingiem na 2020 rok.

Oscar Mulero, Tama już w marcu 2020

Pod koniec marca przyszłego roku w Tamie wystąpi Oscar Mulero. Żywa Legenda techno, założyciel wytwórni Pole Recordings, jeden z najciekawszych muzyków ostatnich lat, którego duszny i ciężki styl zupełnie się nie starzeje. Jego set będzie można usłyszeć na kolejnej odsłonie cyklu Monoteism, za który odpowiada rezydent Tamy – Sin. Oscara Mulero zobaczymy w towarzystwie Vertical Spectrum i wspomnianego już kuratora imprezy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oscar Mulero | Boiler Room x BAU Gijón

Oscar Mulero w Tamie – bilety

Hiszpański producent zagra 27 marca 2020 w poznańskiej Tamie. Bilety na wydarzenie już wkrótce będą dostępne na stronie Biletomat.pl 

Imprezy klubowe

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →