Tama rośnie! Już wkrótce otwarcie nowej sali

News

Czołowy klub w Poznaniu, jak i w całej Polsce - Tama - powiększa się. Włodarze podzielili się informacją o nowej przestrzeni i jej przeznaczeniu.

Tama z nową salą. Czego możemy się spodziewać?

Tama postanowiła uprzedzić Świętego Mikołaja. Włodarze klubu przygotowali prezent dla swoich gości. Poznańskiej miejscówce przybędzie nowa przestrzeń. Jak wynika z informacji opublikowanej na facebookowym profilu Tamy, klub urośnie o 300 metrów kwadratowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Znanych jest dotąd zaledwie kilka szczegółów. W nowej przestrzeni znajdą się m.in. druga mniejsza scena, zewnętrzna palarnia i miejsca siedzące. Część ta ma mieć spokojniejszy charakter niż sala główna. Będzie można zatem odpocząć, ale także posłuchać nieco łagodniejszych dźwięków. Więcej szczegółów mamy poznać wkrótce.

Tama. Klub w wyjątkowym miejscu

Przypomnijmy, że Tama mieści się w centrum Poznania, a dokładniej w budynku Izby Rzemieślniczej przy skrzyżowaniu ulicy Ratajczaka i alei Niepodległości. Obiekt powstał pod koniec lat 20. ubiegłego wieku. W połowie lat 80. budynek przetrwał ogromny pożar, po którym jednak udało mu się przywrócić stan świetności.

Tama. Co wydarzy się w 2020?

Rok 2019 włodarze i goście Tamy zdecydowanie mogą zaliczyć do udanych. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy poznański klub odwiedziły takie postacie jak Marcel Dettmann, Kobosil, Catz 'n Dogz, Circle of Live, Tommy Four Seven, Coyu czy Carl Craig. To nie koniec. Rok 2020 zapowiada się niemniej ekscytująco. Do Tamy przyjadą m.in. Blawan, Oliver Huntemann, Shlømo czy Cinthie. Zanim to jednak nastąpi, w sylwestrową noc bawić gości poznańskiego klubu będzie Booka Shade. Wejściówki na to wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

 

TAMA NYE | BOOKA SHADE LIVE

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →