Noc pełna możliwości. Samsung prezentuje serię S22

Materiały prasowe
News
Samsung Galaxy S22 Ultra

Już niemal kultowy debiut Sky Ferreiry nosił tytuł Night Time, My Time. Takie hasło podziela wielu ludzi, zwłaszcza związanych z koncertami, festiwalami czy kulturą klubową. Nierzadko pełnia życia towarzyskiego przychodzi po zmroku, a życie to warto uwieczniać i dzielić się nim z innymi. Teraz będzie to jeszcze prostsze i… wyraźniejsze. Samsung zaprezentował serię nowych, niesamowicie zaawansowanych smartfonów, których jednym z głównych atutów jest wyborna jakość fotografii i filmów, w tym tych robionych nocą. Sprawdźcie sami, co oferują Galaxy S22, S22+ i S22 Ultra.

Gdy wydawać by się mogło, że trudno już wycisnąć więcej z osiągnięć współczesnej technologii mogącej pomieścic się w smartfonie, Samsung udowadnia, że wciąż można być o krok dalej w stosunku do innych. Po udanych premierach, mających miejsce w minionych miesiącach, przyszedł czas na kolejne nowości. Najświeższymi modelami w gamie Samsunga są od teraz Galaxy S22, S22+ i S22 Ultra – trzy potężne urządzenia, które spełniają dwa najważniejsze warunki: zadowolą każdego, a jednocześnie podkreślą indywidualny styl użytkownika.

Samsung przedstawia S22

Zacznijmy od wrażeń związanych z Galaxy S22 i S22+, zwłaszcza tych wizualnych. W obu przypadkach mamy do czynienia z najwyższych lotów designem, z jednej strony zbalansowanym, z drugiej dopieszczonym do granic. Doceniana przez fanów smukła obudowa Contour-Cut, łącząca płynnie aparat z korpusem, doczekała się kilku zmian – płaski wyświetlacz wykończono szkłem, a dodatkowo zastosowano najodporniejsze na rynku zbrojone aluminium. Ponadto zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia wykorzystano niesamowicie trwałe szkło Corning® Gorilla® Glass Victus®+. Oba smartfony dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych – czarnym, białym, zielonym i różowym.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Samsung Galaxy S22
Samsung Galaxy S22

Jednak to, czym Galaxy S22 i S22+ mają szansę zdobyć serca użytkowników, kryje się wewnątrz pięknie zaprojektowanych urządzeń. Tutaj także znajdziemy największe różnice w stosunku do poprzednich modeli.

S22. Z nocnej perspektywy

Szczególny nacisk Samsung położył na jeszcze lepszą jakość materiałów rejestrowanych za pomocą kapitalnych aparatów – głównego 50MP, teleobiektywu 10MP i aparatu ultraszerokokątnego 12MP. Jednak same aparaty to nie wszystko – ogromnie istotną rolę odgrywają m.in. o 23% większa matryca w porównaniu do Galaxy S21 i S21+ i technologia Adaptive Pixel. Dzięki takim rozwiązaniom, aparat wychwytuje więcej światła, wyostrza detale i odwzorowuje wyraziste, żywe kolory, również w trudnych warunkach oświetleniowych, np. w nocy.

Samsung Galaxy S22 i S22+

Zarówno Galaxy S22 i S22+ wyposażone zostały w zaawansowaną technologię AI VIDIS, która minimalizuje drgania, co przekłada się na płynne, ostre nagrania nawet podczas rejestrowania wideo w ruchu. Dodatkowo do dyspozycji mamy AI Stereo Depth Map, dzięki czemu fotografowane obiekty będą się prezentowały w sposób niezwykle szczegółowy za sprawą zaawansowanego algorytmu AI.

S22. Tytani wydajności

Wydajność w przypadku Galaxy S22 i S22+ nie stanowi pola do jakichkolwiek wątpliwości. Za potężną moc obu urządzeń odpowiada pierwszy procesor w technologii 4nm, którego pracę docenimy na wyświetlaczu Dynamic AMOLED5 2X o powierzchni 6,1-cala w przypadku S22 i 6,6-cala w S22+ Z kolei technologia Vision Booster automatycznie dostosuje wyświetlacz do światła otoczenia i poprawi kontrast kolorów, zapewniając najlepsze możliwe odwzorowanie treści. Jasność szczytowa w S22 to 1300 nitów, a w S22+ – 1750 nitów.

Samsung Galaxy S22

Samsung i smartfony z recyklingu

Zgodnie z deklaracjami Samsunga, Galaxy S22 to najbardziej przyjazna środowisku seria urządzeń Galaxy. Przyciski w serii S22 wykonanie są m.in. z poddanego recyklingowi plastiku pochodzącego z porzuconych sieci rybackich. Dodatkowo materiały recyklingowane wykorzystano w module głośnika oraz wewnątrz przycisków zasilania i głośności. Co więcej, opakowania, w których sprzedawane są S22 i S22+ wykonane są w pełni z przetworzonego papieru. Pudełka owinięto w folię ochronną z recyklingowanego plastiku. Wszystkie te działania są elementami programu Galaxy for the Planet, za sprawą którego Samsung stara się wykorzystywać jak najmniej zasobów.

Samsung Galaxy S22
Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 Ultra. Na szczycie

Osobny akapit należy poświęcić jeszcze jednemu modelowi z serii Galaxy S22. Mowa o S22 Ultra, najpotężniejszym smartfonie w ofercie Samsunga.

Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy S22 Ultra

To, co łączy go z S22 i S22+ to m.in. 6,8-calowy adaptacyjny wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X z jasnością szczytową wynoszącą 1750 nitów oraz procesor 4 nm. Na tym podobieństwa się nie kończą. Podobnie jak w S22 i S22+, mamy ekskluzywny dostęp do aplikacji Expert RAW, oferującej kompleksowy zestaw narzędzi do edycji obrazów rodem z lustrzanek cyfrowych. Wykonane zdjęcia możemy zapisywać w formacie RAW do 16 bitów, co zapewnia większą kontrolę nad edycją przy użyciu większej ilości danych obrazu.

Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy S22 Ultra

Dodajmy do tego fakt, iż Galaxy S22 Ultra wyposażono w największą matrycę opracowaną dotychczas przez Samsunga, która dzięki technologii nona binning tworzy piksel o wielkości 2,4 um. Dzięki temu matryca może przechwycić więcej światła i danych, optymalizując doświetlenie i szczegółowość zdjęć i nagrywanych filmów. Co więcej, zaawansowany obiektyw zastosowany w Galaxy S22 Ultra umożliwia rejestrowanie w nocy płynniejszego i bardziej wyrazistego wideo bez refleksów.

Samsung Galaxy S22 Ultra. S Pen na pokładzie

Na szczególną uwagę zasługuj S Pen – to najszybszy i najbardziej responsywny rysik S Pen zaprojektowany przez Samsung. Za sprawą zredukowanej o 70% latencji umożliwia on jeszcze bardziej naturalne pisanie i rysowanie narozległym ekranie S22 Ultra. Zapewnia też nowe sposoby interakcji z aplikacjami.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Ruszamy w noc z S22

Możliwości S22, S22+ i S22 Ultra są ekscytujące. W ramach współpracy z firmą Samsung, postaramy się pokazać, jak ogromny potencjał drzemie w nowej serii smartfonów, które jak żadne inne wcześniej, znakomicie sprawdzą się w rękach użytkowników kochających nocne życie. Bądźcie czujni, szczegóły niebawem!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →