Nadciąga nowy album od Autechre

News
autechre, premiery muzyczne, sign

Brytyjski duet Autechre ujawnił szczegóły swojej nowej płyty Sign.

16 października, nakładem WARP Records, ukaże się najnowszy krążek Autechre zatytułowany Sign. Będzie to pierwszy pełnoprawny studyjny album Autechre od wydanej w 2016 roku płyty elseq 1-5. W 2018 roku duet opublikował serię płyt NTS Sessions 1-4 . W tym roku zespół wypuścił aż 7 nowych części ze swojej serii AE_Live.

Na Sign znajdzie się 11 kompozycji, a cała płyta będzie trwała ponad godzinę. Na razie nie wiadomo, czy album będą promowały wcześniej jakiekolwiek single.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Autechre – Second Bad Vilbel

Autechre – awangarda ambitnego techno

Gdy Rob Brown i Sean Booth zaczynali swoją przygodę z produkcją nazywali się jeszcze Lego Feet, ale już w 1991 roku do sprzedaży trafił ich pierwszy singel jako Autechre, który na zawsze zmienił świat elektroniki. Charakterystyczne brzmienie zespołu i skomplikowane formalnie kompozycje do dzisiaj inspirują wiele zespołów i artystów.

Autechre, premiery muzyczne

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →