Pojawiły się nowe, nieznane kawałki od Autechre i Gescom

fot. Autechre / Athens Epidaurus Festival
News
Autechre

24 lipca 2022 na kanale youtube'owym Paranoidal Dyslexia pojawił się tajemniczy album z przerobioną na kolor różowy okładką albumu Exai od Autechre. Okazało się, że te 11 utworów zostały potwierdzonych jako autentyczne dokonania Autechre oraz Gescom przez jednego z członków projektów, Seana Bootha. Sprawdźcie, co takiego znajduje się na Hangling.

Autechre – nieznane lądy „ery Exai

Niepublikowane wcześniej utwory z projektów Seana Bootha i Roba BrownaAutechre oraz Gescom, to niedokończone nagrania lub szkice większych utworów. Tylko dwa kawałki to solowe produkcje Bootha, podczas gdy inne zostały nagrane w jego studio, ale bez jego udziału. Na kompilacji Hangling znajdziecie 11 utworów, z których sześć przypisuje się pobocznemu projektowi Gescom – enigmatycznemu kolektywowi, w którego skład wchodzą między innymi Russell Haswell, Rob Brown, Sean Booth i Rob Hall. Cztery inne utwory są przypisywane Autechre, wraz ze specjalnym didżejskim miksem Bootha.

Te 11 utworów pojawiło się na płycie, które zgrałem specjalnie na urodzinowego seta Dave’a Hanala w manchesterskim MCR. Zostawiłem ją przez pomyłkę w jego laptopie, ups

– napisał Sean Booth.

Gescom / Autechre – Hanalgig

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Od czasu gdy folder znalazł się w laptopie, kolekcja nosi nazwę Hanalgig i jak możecie się przekonać, brzmi jak B-side wydanego w 2013 roku kapitalnego longplaya Exai manchesterskiego duetu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Autechre – Exai

Sean Booth niedawno udzielił pięciogodzinnego wywiadu na Twitchu. W nagraniu ujawnił, że trwają prace nad reedycjami dwóch albumów AutechreConfield z 2001 roku oraz Draft 7.30 z 2003.

Autechre – Full Twitch AMAPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →