Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Producent/Producentka Roku Polska 2021

muno.pl
News
Munoludy 2021. Oto wyniki w kategorii Producent/Producentka Roku Polska 2021

Czas przedstawić kolejne wyniki plebiscytu Munoludy 20121! Sprawdźcie zwycięzców w kategorii Producent/Producentka Roku Polska.

Munoludy 2021 – do kogo w tym roku trafi statuetka w kategorii Producent/Producentka Roku?

Nad nowym kształtem Munoludów debatowała spora część branży. Według nowej formuły dokonaliśmy preselekcji spośród kilkuset propozycji, z których wyłoniliśmy ostateczne nominacje. Nie ma się co dziwić, w końcu Polska to kraina producentami i producentkami płynąca. Przypomnijmy, że w zeszłym roku na najwyższym stopniu stanął duet CATZ ’N DOGZ, srebro przypadło dla BASS ASTRAL, a po trzecie miejsce sięgnął BLAZEJ MALINOWSKI. Tymczasem nie przedłużajmy i rozwiejmy w końcu wszystkie wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Producent/Producentka Roku Polska 2021.

Munoludy 2021. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Producent/Producentka Roku Polska 2021

Po przeliczeniu wszystkich głosów oficjalnie potwierdzamy — mamy to! Wyniki Munoludów 2021 w kategorii Producent/Producentka Roku Polska 2021 wyglądają następująco:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

10. PENERA

9. NAKED RELAXING

8. WEIKUM

7. ALEGRIA

6. SEPT

5. DEAS

4. BLAZEJ MALINOWSKI

3. SINCZ

Munoludy 2021. Oto wyniki w kategorii Producent/Producentka Roku Polska 2021

W ubiegłorocznej edycji Munoludów SINCZ nie pojawił się nawet w pierwszej dziesiątce, a tutaj proszę, brązowy medal. Widocznie doceniliście ubiegły rok w wykonaniu tego rezydującego w Warszawie DJ-a i producenta. Andrzej Siniarski-Czaplicki ma na swoim koncie wiele produkcji, z których na szczególną uwagę zasługują wydawnictwa dla takich wytwórni jak: Renaissance, Click Records czy Steyoyoke, jak również dla jednej z najlepszych polskich wytwórni z muzyką alternatywną Kayax. Dla tego ostatniego labelu SINCZ przygotował remiks kawałka Natalii Przybysz Ciepły wiatr, który znalazł się w TOP5 utworów roku w poprzedniej edycji Munoludów.

2. VTSS

Munoludy 2021. Oto wyniki w kategorii Producent/Producentka Roku Polska 2021

Rok 2021 należał z całą pewnością do Martyny Mai. VTSS nie tylko trafiła na okładkę popularnego Mixmaga, ale także stała się jednym z najbardziej rozchwytywanych kobiecych nazwisk na światowej scenie elektronicznej. „Gdzie znajduje się sufit możliwości i osiągnięć VTSS?” – pytał w listopadzie nasz redakcyjny kolega, Damian Badziąg. Rozwój kariery Martyny pokazuje, że hasło „sky is the limit” pasuje do niej idealnie.

Munoludy 2021. Oto wyniki w kategorii Producent/Producentka Roku Polska 2021

1. CATZ 'N DOGZ

Ktoś tu idzie po rekord. Grzegorz i Wojtek w cuglach drugi raz z rzędu obronili tytuł sprzed roku oraz sprzed dwóch lat. Catz 'n Dogz znów udowodnili, że są naszym najlepszym towarem eksportowym, którym możemy chwalić się na lewo i prawo. Ich występy na żywo to prawdziwe mistrzostwo świata i żeby to udowodnić, nie muszą wcale jechać do Kataru na mundial – wystarczy, że odbiorą naszą statuetkę.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →