MUNOLUDY 2018: Live Video Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Live Video Roku Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Live Video Roku Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

5. DOBRANOCKA – SEB SKALSKI LIVE @ KRÓLIKARNIA _ (LUZZTRO RECORDS, TVP KULTURA)

TOP 5 zamyka set Seba Skalskiego podczas „Dobranocki”. Klub Luzztro przy współpracy z TVP Kultura urządzili piękną imprezę w warszawskiej Królikarni. Gratulujemy!

4. PROZAK RADIO LIVE SHOW X SHERATON ROOF TOP

Kolejnym streamem godnym zapamiętania była audycja krakowskiego Prozaka z dachu hotelu Sheraton! Zagrali Matthew Ka, Oscar Thous, Discox, Meg i Deas. Gratulujemy czwartego miejsca.

3. PLUG.IN NA DACHU BAŁTYKU // KEMOT // KVSN (KEYTOV X SIM.ON)

Plug.in to poznańska streamingowa inicjatywa, która nierzadko odbywała się z niesamowitych miejscówek. Jedną z nich był dach wieżowca „Bałtyk” – jednego z najbardziej charakterystycznych punktów w Poznaniu. Grali Kemot i KVSN – co to był za stream! Gratulacje.

2. SMOLNA ON AIR X 175 BPM DRUM & BASS

Cośrodowe spotkania w Smolnej to już tradycja! A jeśli nie można tam być, to koniecznie w domu słuchać / oglądać stream. W 2018 najbardziej naszym czytelnikom zapadł w pamięć odcinek z ekipą 175 BPM. Gratulacje!

1. BOILER ROOM

Król live video streamingu może być tylko jeden – Boiler Room! Nieskończone źródło inspiracji i muzyki granej przed imprezami i po nich. Cieszy fakt, że coraz częściej możemy zobaczyć audycje z Polski! GRATULACJE.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →