Zanim pójdziesz na koncert Mount Kimbie, posłuchaj tego!

News

Przygotowaliśmy zestaw nagrań chłopaków z Mount Kimbie, który odpowiednio nastawi Was przed ich koncertami w Warszawie i Krakowie.

W najbliższy weekend duet Mount Kimbie odwiedzi Polskę, by zaprezentować na żywo materiał z wydanej niedawno płyty „Love What Survives„. Artyści wystąpią 11 listopada w warszawskim klubie NIEBO i 12 listopada w krakowskim Kwadracie. Supportem na obu koncertach będzie Jam City.

Zanim udacie się na koncerty Mount Kimbie, posłuchajcie kilku nagrań na rozgrzewkę!

Carbonated

Pisząc o Mount Kimbie, nie sposób nie rozpocząć od „Carbonated”, numeru, który otworzył duetowi furtkę do kariery. Numer pochodzi z debiutanckiego albumu „Crooks & Lovers”, który ukazał się w 2011 roku nakładem Hotflush.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Made To Stray (DJ Koze Remix)

„Made to Stray” to track z drugiego krążka Mount Kimbie, „Cold Spring Fault Less Youth” z 2013 roku. Numer dzięki klubowemu remiksowi DJ Koze podbijał parkiety całego świata.

Synthi

Utwór ten jest wynikiem eksperymentu marki Desperados – Train Trax. Mount Kimbie nagrywali go w pędzącym przez Polskę pociągu, który był… jednym z instrumentów – m.in. jego prędkość wyznaczała tempo utworu.

Mount Kimbie live (EB.TV Studio Session)

Podczas zrealizowanej kilka tygodni temu sesji dla T-Mobile Electronic Beats, Mount Kimbie zagrali utwory „Blue Train Lines”, „Made To Stray” i „Delta”.

You Look Certain (I’m Not So Sure)

Klip do tego utworu pojawił się zaledwie kilka dni temu. Z pewnością nie zabraknie go na playliście koncertów w Warszawie i Krakowie!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →