Mount Kimbie zaskakują różnorodnością na nowej EP-ce „MK 3.5”

fot. Mount Kimbie / Facebook
News

Mount Kimbie powracają z nową muzyką. Duet Dominica Makera i Kaia Camposa wydał za jednym zamachem dwa podwójne single MK 3.5. W ciągu prawie 12-minutowego materiału dzieje się naprawdę sporo.

Mount Kimbie i 12 minut, które Was zaskoczą

MK 3.5 to pierwsze wydawnictwo Mount Kimbie od czasu zeszłorocznego Black Stone/Blue Liquid oraz ich DJ-Kicks z 2018 roku. Ostatni album, Love What Survives, ukazał się dość dawno, bo w 2017 roku. Od tamtego czasu tandem producencko-didżejski współpracował z tak uznanymi artystami brytyjskiej sceny jak James Blake przy Feel Away, Actress przy kawałku AZD Surf czy King KruleTurtle.

Actress & Mount Kimbie – AZD SURF

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Mount Kimbie zawsze balansowali między gatunkami – od krautrocka, po glitch i hip-hop. Na MK 3.5 duet ukazuje swój własny crossover – miniwydawnictwo to tak naprawdę dwa oddzielne single, które bardzo różnią się od siebie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W pierwszej części usłyszymy hip-hopowe kompozycje – In Your Eyes z udziałem brytyjskiego rapera slowthai (publiczność obecna na OFF-ie oraz Feście dobrze go zna) oraz z zawsze energicznym Dannym Brownem. W kolejnym utworze mamy chillowy wokal Liv.e, który kojarzy mi się z kooperacjami… Bonobo. Druga połowa wydawnictwa to z kolei dość spokojne, hipnotyczne, minimalistyczne i eksperymentalne kompozycje, które brzmią jak szkice ich przyszłych utworów. Reasumując, MK 3.5 stanowi ciekawe preludium do przyszłych wydawnictw duetu – w tak krótkim czasie Mount Kimbie pokazali swoje najmocniejsze punkty zarówno od strony producenckiej, jak i artystycznej. Czekamy na longplay!

Mount Kimbie – MK 3​.​5: In Your Eyes & A Deities Encore | Q & Quartz


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →