DJ Koze i Kyle Hall remiksują Mount Kimbie

Zapowiedzi

Mount Kimbie zapowiadają remiksy do utworów z rewelacyjnego albumu "Cold Spring Fault Less Youth", które przygotowali m.in. DJ Koze i Kyle Hall. Dwóch z czterech nowych interpretacji możemy posłuchać już teraz.

Dominic Maker i Kai Compos z duetu Mount Kimbie rok 2013 z pewnością zaliczą do najbardziej udanych w karierze. Wydali rewelacyjny album „Cold Spring Fault Less Youth„, któremu Muno.pl przyznało najwyższą notę (przeczytaj recenzję), a ich kalendarz występów pęka w szwach. Polska publiczność miała okazję usłyszeć ich na żywo dwukrotnie – podczas festiwalu Open’er oraz w warszawskim klubie 1500m2.
DJ Koze zremiksował utwór „Made To Stray”
Pod koniec października światło dzienne ujrzy EP-ka z remiksami numerów z albumu „Cold Spring Fault Less Youth”, które zapowiadają się rewelacyjnie. Nowe interpretacje opracowali artyści, którzy również w tym roku udowodnili, iż są w świetnej formie – DJ Koze i Kyle Hall. Obaj mają na koncie dobrze przyjęte tegoroczne albumy. Kolejne dwa remiksy do „You Took Your Time” zrobili Lee Gamble i Oneman wraz z Jeremiah Jae.
CSFLY Remixes” ukaże się na winylu oraz w formacie cyfrowym. Odsłuch remiksów Kyle Halla i Onemana znajdziecie poniżej.
Mount Kimbie – CSFLY Remixes [Warp]
Data wydania: 28.10.2013
Tracklista:
01. You Took Your Time (Kyle Hall Remix)
02. Made To Stray (DJ Koze Remix)
03. You Took Your Time (Lee Gamble Remix)
04. You Took Your Time (Oneman Remix feat. Jeremiah Jae)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →